Opcje przeglądania
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Akcesoria niezbędne do doczepiania włosów

Doczepianie włosów to coraz popularniejszy sposób na prostą i szybką zmianę fryzury. Coraz więcej osób docenia różnego rodzaju metody przedłużania i upiększania fryzury. W zależności jednak od tego, który sposób doczepiania włosów wybierzemy, należy zaopatrzyć się w niezbędne przybory. W naszym asortymencie znaleźć można całą gamę najwyższej jakości akcesoriów do przedłużania włosów, zarówno metodami, które można wykonać samodzielnie, jak i tymi, przy których niezbędna jest pomoc fryzjera.

 

Mikroringi z silikonem 1000 sztuk

Mikroringi z silikonem 1000 sztuk
Mikroringi z silikonem 1000 sztuk

Mikroringi z silikonem do przedłużania włosów

Oferowane przez nas mikroringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wypełnieniu lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem, urazami mechanicznymi i możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 • Średnica wewnętrzna: 2,8 mm
 • Rozmiar: M
 • Ilość w opakowaniu: 1000 sztuk

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Ringi występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.

Ringi z silikonem - zalety

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce
 • wypełnienie zapewnia lepsze utrzymywanie się pasemek
 • mało widoczne z zewnątrz
 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła
 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny
 • pełna gama kolorystyczna


Nadają się do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długości 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi mikroringami. Średnica ringów jest również dopasowana do dostępnych u nas włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz mikroringi z gwintem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 80,00 zł
szt.

Szczypce cążki do metody kanapkowej tape on

Szczypce cążki do metody kanapkowej tape on
Szczypce cążki do metody kanapkowej tape on

Profesjonalne szczypce fryzjerskie do zastosowania w przedłużaniu włosów metodą kanapkową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 97,00 zł
szt.

Szczypce cążki do mikroringów i tulejek

Szczypce cążki do mikroringów i tulejek
Szczypce cążki do mikroringów i tulejek

Cążki szczypce do przedłużania włosów na ringi lub tulejki

Przedłużanie włosów metodą wykorzystującą metalowe łączniki, zobowiązuje stylistów do posiadania kilku niezbędnych akcesoriów fryzjerskich. Jednym z nich są cążki do zaciskania ringów i tulejek. 

Oferujemy specjalistyczne cążki przeznaczone do łatwego i sprawnego zakładania pasemek doczepionych za pomocą mikroringów lub tulejek. Szczypce posiadają odpowiednio zaprojektowaną prostą końcówkę, która pozwala na zaciśnięcie i zamknięcie metalowych łączeń. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, pewnie leżą w dłoni poprzez zastosowanie gumowych, antypoślizgowych, specjalnie wyprofilowanych uchwytów. Pozwalają na sprawną i komfortową pracę, dzięki temu skracając czas wykonania zabiegu. Pomiędzy uchwytami znajduje się sprężyna znacznie poprawiające wygodę korzystania.

Szczypce do zaciskania tulejek lub mikroringów

Sposób użycia narzędzia jest niezwykle prosty. Wystarczy że umieścisz metalowy łącznik wraz z doczepianym pasmem między końcówkami szczypiec i ściśniesz. Szczypce zamkną łączenie nie uszkadzając włosów naturalnych i włosów doczepianych. Stworzone połączenie będzie prawie niewidoczne z zewnątrz, a przedłużone pasemka dobrze zabezpieczone przed wysuwaniem się z łączenia i zsuwaniem z włosów.

Cążki do zakładania pasemek

Szczypce wykorzystuje się podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą na ringi, nanoringi i tulejki. Polega ona na doczepieniu pasemka z specjalnie przygotowaną końcówką za pomocą przeznaczonych do tego łączników – mikro, nanoringów lub tulejek. W pierwszej kolejności stylista wydziela pasma włosów objętych przedłużaniem, a następnie zakłada na nie łączniki za pomocą szydełka: z pętelką lub zapadką. Następnie wsuwa między włosy i ring kosmyk włosów doczepianych ze specjalną końcówką i zaciska łączenie mechanicznie za pomocą szczypiec. Właściwie dobrane i założone mikroringi są prawie niezauważalne z zewnątrz. W tej metodzie nie ma potrzeby stosowania klejów ani wysokich temperatur. Dzięki temu jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów dla twojego włosa i najmniej go niszczących. Produkt doskonały zarówno do użytku domowego, jak i dla profesjonalistów zajmujących się przedłużaniem włosów zawodowo.

Nasz sklep oferuje wszystko co niezbędne do przedłużania i zagęszczania włosów z użyciem łączników. Znajdziesz u nas m.in. pętelki i szydełka do przewlekania włosów, cążki do zaciskania ringów i tulejek zakrzywioną końcówką, cążki do otwierania łączników oraz ogromny wybór kolorów mikroringów, tulejek i nanoringów.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 99,00 zł
szt.

Szczypce cążki do zdejmowania keratyny

Szczypce cążki do zdejmowania keratyny
Szczypce cążki do zdejmowania keratyny

Szczypce do zdejmowania keratyny

Keratynowa metoda przedłużania włosów wiąże się z koniecznością użycia kilku niezbędnych akcesoriów. Jednym z nich są szczypce do usuwania i zdejmowania keratynowych zgrzewów. Szczypce potrzebne są zarówno w przypadku całkowitego ściągania przedłużanych pasm, jak również podczas procesu ich podciągania - także wtedy konieczne jest bowiem ściągnięcie każdego z doczepów i ponowne dopięcie go u nasady włosów naturalnych.

Dostępne w naszym asortymencie szczypce to wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który może być używany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Starannie wyprofilowana, doskonale leżąca w dłoni i antypoślizgowa rączka gwarantuje pełen komfort i wygodę używania cążków, a wysokiej jakości materiał, z którego zostały wykonane, zapewnia ich trwałość i niezawodność, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Cążki do usuwania włosów na zgrzewy - wygoda i precyzja

Niezwykle poręczne i lekkie szczypce w znaczny sposób ułatwiają i umilają pracę z doczepami keratynowymi. Nawet długotrwałe i regularne używanie cążków nie spowoduje powstania bolesnych odcisków lub otarć, a każdy wykonany z ich pomocą zabieg będzie w pełni profesjonalny! Za sprawą swojej wysokiej jakości oraz specjalistycznej budowie cążki do usuwania zgrzewów keratynowych stanowią nieodzowny element ekwipunku każdego profesjonalnego fryzjera, jak również pasjonatki przedłużania i zagęszczania włosów.

Szczypce bez trudu kruszą i pomagają w usunięciu nawet najtwardszych zgrzewów keratynowych. Cążki są wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie w pełni bezpieczne zarówno dla włosów naturalnych, jak i doczepianych. Dzięki temu po usunięciu keratynowych zgrzewów można bez problemu ponownie zamocować doczepiane pasma, ciesząc się ich estetyką przez długi czas. Aby mieć pewność, że wszystkie zgrzewy keratynowe zostaną całkowicie usunięte, należy także pamiętać o użyciu specjalnego removera. Profesjonalny płyn w połączeniu z lekkimi i mocnymi szczypcami zapewni stuprocentową skuteczność zabiegu usuwania pasemek!

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
szt.

Szczypce cążki do zdejmowania tulejek

Szczypce cążki do zdejmowania tulejek
Szczypce cążki do zdejmowania tulejek

Szczypce do otwierania tulejek i zdejmowania włosów

Twoim marzeniem zawsze były długie i gęste włosy. Dlatego zdecydowałaś się na przedłużanie ich metodą na tulejki. Pasemka trzymają się świetnie, możesz cieszyć się włosami o jakich zawsze marzyłaś. Jednak po pewnym czasie pojawia się odrost, który zmniejsza wygodę noszenia. Oznacza to, że nadszedł moment na podciągnięcie doczepionych włosów. Do tego celu przydadzą się profesjonalne szczypce do ściągania doczepionych pasemek.
 

100% bezpieczne dla włosów!

Oferujemy specjalistyczne cążki przeznaczone do łatwego i sprawnego usuwania pasemek doczepionych za pomocą tulejek. Szczypce posiadają odpowiednio zaprojektowaną końcówkę, która pozwala na otwarcie metalowych łączeń od środka. Wykonane są z najwyższej jakości stali, pewnie leżą w dłoni poprzez zastosowanie antypoślizgowych, specjalnie wyprofilowanych uchwytów. Pozwalają na sprawną i komfortową pracę, dzięki temu skracając czas wykonania zabiegu. Pomiędzy uchwytami znajduje się sprężyna znacznie poprawiające wygodę korzystania.

Sposób użycia narzędzia jest niezwykle prosty. Wystarczy że wsuniesz końcówki szczypiec do środka tulejki i ściśniesz. Szczypce otworzą łączenie nie uszkadzając włosów naturalnych i włosów doczepianych. Pasemka będzie można wykorzystać do ponownego przedłużenia.

Cążki do ściągania włosów przedłużonych na tulejki

Szczypce wykorzystuje się podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą na tulejki. Polega ona na doczepieniu pasemka z specjalnie przygotowaną końcówką za pomocą przeznaczonych do tego łączników - tulejek zaciskanych mechanicznie. Właściwie dobrane i założone tulejki są prawie niezauważalne z zewnątrz. W tej metodzie nie ma potrzeby stosowania klejów ani wysokich temperatur. Dzięki temu jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów dla twojego włosa i najmniej go niszczących.

Nasz sklep oferuje wszystko co niezbędne do przedłużania i zagęszczania włosów z użyciem tulejek. Znajdziesz u nas m.in. pętelki i szydełka do przewlekania włosów, dwa rodzaje cążek do zaciskania ringów i tulejek oraz ogromny wybór kolorów mikroringów, tulejek i nanoringów.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 78,00 zł
szt.

Tulejki do przedłużania włosów 1000 sztuk

Tulejki do przedłużania włosów 1000 sztuk
Tulejki do przedłużania włosów 1000 sztuk

TULEJKI DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW PASEMKAMI

Oferujemy tulejki do przedłużania i zagęszczania włosów bez stosowania kleju oraz wysokich temperatur. Zostały wykonane z metalu, który nie zawiera szkodliwych substancji i nie powoduje uczulenia. Są bardzo komfortowe podczas użycia i tworzą mocne połączenia między włosami a doczepami przez co możesz nosić je w sposób stabilny i bezpieczny przez kilka miesięcy.

 • Ilość tulejek w opakowaniu: 1000 sztuk

 • Rozmiar: M

 • Długość: 6 mm

 • Średnica zewnętrzna: 3,4 mm

 • Średnica wewnętrzna: 3,0 mm

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, dzięki czemu Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Tulejki występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów. Możesz z nich korzystać przy zakładaniu pasm naturalnych, a także stosując włosy sztuczne syntetyczne.

 

Zalety oferowanych przez na tulejek:

 • zapewniają bardzo dobre utrzymywanie się pasemek

 • mało widoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny

 • pełna gama kolorystyczna

Nadają się do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długości 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi tulejkami. Średnica tulejek jest również dopasowana do dostępnych w naszym sklepie włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz tulejki z silikonem i mikroringi z silikonem lub gwintem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 70,00 zł
szt.

Zgrzewarka do keratyny

Zgrzewarka do keratyny
Zgrzewarka do keratyny

Zgrzewarka do keratyny z profilowaną końcówką

Zgrzewarka ta jest niezastąpionym urządzeniem podczas przedłużania włosów metodą keratynową. Pozwala w łatwy sposób doczepić włosy zakończone łuską keratynową lub uformować pasma z luźnych włosów za pomocą kleju keratynowego w granulkach, pałkach albo innej postaci, a także zregenerować końcówki starych pasm.

Przeznaczenie:

 • do salonu fryzjerskiego lub amatorskiego przedłużania włosów
 • zakładanie włosów zakończonych łuską keratynową
 • podciąganie włosów ze zgrzewami keratynowymi
 • formowanie zakończeń keratynowych nowych pasemek z włosów dziewiczych
 • regeneracja zakończeń pasemek na keratynę
 • każdy rodzaj włosów (dziewicze, słowiańskie, europejskie, indyjskie, azjatyckie)

Zgrzewarka do włosów na keratynę - regulowana temperatura

Zgrzewarka z profilowaną końcówką jest produktem fabrycznie nowym. Posiada regulację temperatury w zakresie od 80 do 220 °C, włącznik on/off oraz diodę sygnalizującą pracę urządzenia. Wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia niezawodność i stabilność pracy. Posiada długi przewód, który nie utrudnia pracy wokół klienta i zapewnia swobodę ruchów fryzjerki. Jej ergonomiczny kształt gwarantuje wygodne położenie w dłoni. Bardzo szybko się nagrzewa i jest gotowa do pracy. Dzięki końcówkom o praktycznym kształcie uzyskasz estetycznie i dyskretne zgrzewy. Końcówki przypominają szczypce, dzięki czemu zapewniają większą precyzyjność i dokładność podczas zabiegu doczepiania włosów. Obsługa jest intuicyjna i na pewno nie sprawi ci trudności.

Zgrzewarka do łuski keratynowej - specyfikacja techniczna:

 • zakres regulacji temperatury: 100-220 stopni
 • długość kabla: 2,5 m
 • napięcie: 230 V
 • moc: 25 W
 • profil szczypiec: w kształcie łuski
 • profil uchwytu: antypoślizgowy

Duża powierzchnia profilowanych szczypiec zapewnia bezpieczne przedłużanie włosów i zapobiega jakimkolwiek uszkodzeniom włosów naturalnych oraz doczepianych, jednocześnie pozwalając na swobodne topienie i formowanie keratyny.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,00 zł
szt.

Szczypce i cążki do zakładania oraz zdejmowania pasemek

Przy przedłużaniu włosów metodami wymagającymi użycia metalowych łączeń pasm, niezbędnym akcesorium są praktyczne szczypce. Są one pomocne zarówno przy zakładaniu, jak i zdejmowaniu kosmyków. Wysokiej jakości szczypce używane są przez specjalistów. Wykorzystywane do zaciskania mikroringów oraz tulejek stanowią nieodzowny element ekwipunku fryzjera.

Mimo swojego profesjonalnego przeznaczenia szczypce są wyjątkowo proste w użyciu. Należy jedynie umieścić metalowy mikroring lub tulejkę wraz z doczepem pomiędzy dwiema końcówkami szczypiec, a następnie zacisnąć je. Dzięki swojej specjalnej budowie szczypce zacisną łączenie, jednocześnie nie uszkadzając włosów, a co za tym idzie, gwarantując pożądany efekt estetyczny. Dzięki swojej wysokiej jakości, niezawodności oraz łatwości w użyciu, szczypce mogą być stosowane przez profesjonalistów, w salonach fryzjerskich, jak i przez amatorów, w domowym zaciszu.

Kleje keratynowe do doczepiania włosów

Równie istotnym akcesorium w procesie przedłużania włosów jest odpowiedni klej. Stosowany przede wszystkim w metodzie keratynowego przedłużania pozwala łączyć naturalne włosy z kosmykami. Kleje keratynowe występują w kilku różnych postaciach, takich jak:

 • łuski
 • miseczki
 • granulki
 • pałeczki

Dostępne w naszym sklepie pałki keratynowe to proste, praktyczne i sprawdzone rozwiązanie, które umożliwia łączenie włosów przy pomocy pistoletu na klej. Można wykorzystać je zarówno do tworzenia nowych połączeń, jak i wzmocnienia już istniejących. Pałki sprawdzają się zarówno jako pomoc w salonie fryzjerskim, jak i akcesorium do domowego użytku. Gwarantują trwałe, wytrzymałe i estetyczne połączenie włosów naturalnych i doczepianych. Zapewniają także estetykę łączenia, ponieważ występują w kilku opcjach kolorystycznych, które z łatwością dopasować można do odcieni swojej fryzury.

Zgrzewarki i hot pot do pasemek na keratynę

Podczas przedłużania włosów metodą keratynową przydatna będzie również zgrzewarka lub podgrzewacz hot pot do keratyny. Zgrzewarka pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć trwałe łączenia między doczepami a włosami naturalnymi. Umożliwia doczepienie włosów zakończonych łuską keratynową, a także stworzenie połączeń przy pomocy kleju keratynowego w granulkach. Zgrzewarka może być wykorzystywana na początku przygody z doczepami, w celu stworzenia nowych połączeń, a także w celu odświeżenia połączeń już istniejących. Zgrzewarki dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty profesjonalne, które z powodzeniem mogą być używane także przez amatora. Proste w obsłudze, odpowiednio wyprofilowane i niezawodne stanowią pewne akcesorium pomocne przy doczepianiu włosów. Alternatywą jest podgrzewacz do keratyny hot pot. Jest to podgrzewane naczynie wyjątkowo pomocne przy przedłużaniu włosów metodami na ciepło. Hot pot może być wykorzystywany przy metodzie keratynowej, jak również podczas formowania pasm do przedłużania włosów na mikroringi oraz tulejki.

Płyny do zdejmowania włosów doczepionych

Zarówno podczas całkowitego zdejmowania pasemek, jak i przed ich ponownym zakładaniem niezbędnym dodatkiem jest płyn do zdejmowania doczepianych włosów. Stosuje się go w przypadku metody keratynowej. Ponieważ pasma połączone za pomocą kleju keratynowego trzymają się dobrze i pewnie, do ich ściągnięcia konieczne jest użycie specjalnego specyfiku. Płyny dostępne w naszym asortymencie są sprawdzone, mocne i wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie absolutnie nieszkodliwe dla włosów - zarówno doczepianych, jak i naturalnych. Prosty i bezpieczny w użyciu umożliwia szybką zmianę wizerunku poprzez całkowite ściągnięcie doczepów lub zmianę ich rozmieszczenia.

Mikroringi i tulejki do pasemek

W przypadku stosowania metody przedłużania na mikroringi, podstawowym i niezbędnym akcesorium będą pierścienie i tulejki do pasemek. W naszym sklepie znaleźć można niezawodne mikroringi oraz tulejki z silikonem lub bez. Aby dodatkowo zwiększyć komfort i wygodę przedłużania oferujemy zestawy pierścieni pakowane po 100 lub po 1000 sztuk, co pozwala na oszczędność przy częstym świadczeniu usług. Mikroringi dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych lub w wersji przezroczystej. Dzięki temu, dopasowując ich odcień do koloru włosów, można z łatwością uzyskać pożądany efekt. Niewidoczne, a jednocześnie niezawodne tulejki umożliwiają stworzenie dowolnej fryzury, której wygląd będzie nie tylko estetyczny, ale także długotrwały.

Szydełka do nawlekania ringów i tulejek

Wysokiej jakości szydełka do nawlekania ringów i tulejek to kolejne z akcesoriów, które z pewnością przyda się w przypadku przedłużania włosów na mikroringi. Szydełko to wyjątkowo uniwersalny i praktyczny produkt, dzięki któremu z łatwością można nawlec metalowe łączenia na pasma włosów i stworzyć niemal dowolną fryzurę z użyciem mikroringów lub tulejek. Jest pomocne zarówno przy przedłużaniu, jak i zagęszczaniu włosów, a także przy ponownym podciąganiu doczepów, po pojawieniu się odrostów. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju szydełka, dopasowane do umiejętności oraz potrzeb użytkownika. Produkt może być wykorzystywany zarówno przez amatora, jak i profesjonalistę w salonie fryzjerskim.

Te oraz wiele innych przydatnych akcesoriów wysokiej jakości, pomocnych przy przedłużaniu włosów rozmaitymi metodami znajdziecie w naszym sklepie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl