Nanoringi - czym są i do czego służą
Przedłużanie włosów na nanoringi jest bardzo podobne do przedłużania na mikroringi, różnica polega na wielkości użytych kółeczek, które staramy się zminimalizować, żeby osiągnąć mniej widoczne i dyskretniejsze łączenia. Z celu zmieszczenia zakończenia pasma do bardzo małej obrączki zostało opracowane specjalne rozwiązanie, w którym na trwałe wtopiono do niego cieniutki sztywny drucik, znacznie węższy od samej końcówki i z łatwością wchodzący do nanoringów o zredukowanej średnicy wewnętrznej.
W przeciwieństwie do dopinanych taśm clip-in jest to metoda doczepiania włosów na stałe, czyli podobnie jak przedłużanie włosów metodą kanapkową tape on lub na keratynę, w których po spotkaniu z fryzjerem nosisz je przez kilka miesięcy, dopóki nie pojawią się odrosty. Wtedy możesz pasemka zdjąć, podciągnąć i wykorzystać ponownie, gdyż są wykonane z bardzo dobrej jakości włosów remy o wydłużonym czasie użytkowania. W międzyczasie możesz włosy kręcić, falować, strzyc, jak swoje własne. Po kilku dniach od założenia przyzwyczaisz się do miniaturowych łączeń i zapominasz, że masz cokolwiek dopiętego.
Nano ringi - czy różnią się od mikro ringów? Nawet bardzo!
Na zdjęciu możesz zobaczyć porównanie wielkości nanoringów do klasycznych mikroringów, na którym z łatwością dostrzeżesz różnice w rozmiarze. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zastosować miniaturowe nanoringi i mieć na głowie bardzo małe i niewidoczne połączenia, musisz zaopatrzyć się w przeznaczone do nich pasemka z metalowym drucikiem, gdyż nano ringami nie można doczepić pasemek z grubszą końcówką pod mikroringi.
Włosy na nanoringi
Pasemka pod nanoringi są aktualnie oferowane w dwóch najpopularniejszym długościach 40 cm i 50 cm w szerokiej palecie kolorów. Są dostępne włosy czarne, czekoladowy brąz, kasztanowy brąz, miodowy blond, karmelowy i wiele innych, czyli każda klientka znajdzie coś dla siebie. Jeżeli masz wątpliwości jaki odcień wybrać, zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego lub do przesłania zdjęcia na maila.
Tradycyjne szydełko z pętelką może okazać się zbyt grube, żeby nawlec na nie malutkie nanoringi, dlatego przygotowaliśmy dla was specjalną pętelkę dedykowaną do tej metody. Co ciekawe, zaczęło z niej korzystać wiele fryzjerek, które stosują metodę na klasyczne mikroringi.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje nanoringów, które możesz wykorzystać podczas zakładania tych pasemek. Polecanym przez nas rodzajem są nanoringi z silikonem, który chroni przed uszkodzeniem naturalne włosy rosnące na głowie. Zauważ, że końcówki pasm do przedłużania na klasyczne mikroringi miały postać niezbyt twardej pałeczki wykonanej z kleju wiążącego i nawet ringi z gwintem bez silikonu, gdy zostały mocno zaciśnięte, nie powodowały uszkodzeń włosa. Pasemka pod nanoringi posiadają cieniutką metalową końcówkę i jeżeli zacisnęłabyś na niej równie twarde metalowe kółeczko, wtedy włos mógłby zostać przecięty. Z tego powodu zawsze sugerujemy naszym klientkom zakup nanoringów z silikonem, jako produkt w pełni bezpieczny.