Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nanoringi - czym są i do czego służą

Przedłużanie włosów na nanoringi jest bardzo podobne do przedłużania na mikroringi, różnica polega na wielkości użytych kółeczek, które staramy się zminimalizować, żeby osiągnąć mniej widoczne i dyskretniejsze łączenia. Z celu zmieszczenia zakończenia pasma do bardzo małej obrączki zostało opracowane specjalne rozwiązanie, w którym na trwałe wtopiono do niego cieniutki sztywny drucik, znacznie węższy od samej końcówki i z łatwością wchodzący do nanoringów o zredukowanej średnicy wewnętrznej.

W przeciwieństwie do dopinanych taśm clip-in jest to metoda doczepiania włosów na stałe, czyli podobnie jak przedłużanie włosów metodą kanapkową tape on lub na keratynę, w których po spotkaniu z fryzjerem nosisz je przez kilka miesięcy, dopóki nie pojawią się odrosty. Wtedy możesz pasemka zdjąć, podciągnąć i wykorzystać ponownie, gdyż są wykonane z bardzo dobrej jakości włosów remy o wydłużonym czasie użytkowania. W międzyczasie możesz włosy kręcić, falować, strzyc, jak swoje własne. Po kilku dniach od założenia przyzwyczaisz się do miniaturowych łączeń i zapominasz, że masz cokolwiek dopiętego.

 

Nano ringi - czy różnią się od mikro ringów? Nawet bardzo!

Na zdjęciu możesz zobaczyć porównanie wielkości nanoringów do klasycznych mikroringów, na którym z łatwością dostrzeżesz różnice w rozmiarze. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zastosować miniaturowe nanoringi i mieć na głowie bardzo małe i niewidoczne połączenia, musisz zaopatrzyć się w przeznaczone do nich pasemka z metalowym drucikiem, gdyż nano ringami nie można doczepić pasemek z grubszą końcówką pod mikroringi. 

 

Nanoringi 

 

Włosy na nanoringi

Pasemka pod nanoringi są aktualnie oferowane w dwóch najpopularniejszym długościach 40 cm i 50 cm w szerokiej palecie kolorów. Są dostępne włosy czarne, czekoladowy brąz, kasztanowy brąz, miodowy blond, karmelowy i wiele innych, czyli każda klientka znajdzie coś dla siebie. Jeżeli masz wątpliwości jaki odcień wybrać, zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego lub do przesłania zdjęcia na maila. Tradycyjne szydełko z pętelką może okazać się zbyt grube, żeby nawlec na nie malutkie nanoringi, dlatego przygotowaliśmy dla was specjalną pętelkę dedykowaną do tej metody. Co ciekawe, zaczęło z niej korzystać wiele fryzjerek, które stosują metodę na klasyczne mikroringi.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje nanoringów, które możesz wykorzystać podczas zakładania tych pasemek. Polecanym przez nas rodzajem są nanoringi z silikonem, który chroni przed uszkodzeniem naturalne włosy rosnące na głowie. Zauważ, że końcówki pasm do przedłużania na klasyczne mikroringi miały postać niezbyt twardej pałeczki wykonanej z kleju wiążącego i nawet ringi z gwintem bez silikonu, gdy zostały mocno zaciśnięte, nie powodowały uszkodzeń włosa. Pasemka pod nanoringi posiadają cieniutką metalową końcówkę i jeżeli zacisnęłabyś na niej równie twarde metalowe kółeczko, wtedy włos mógłby zostać przecięty. Z tego powodu zawsze sugerujemy naszym klientkom zakup nanoringów z silikonem, jako produkt w pełni bezpieczny.

Przedłużanie włosów na nano ringi

Metoda przedłużania włosów na nanoringi jest swego rodzaju ulepszeniem sposobu przedłużania na mikroringi. Ta nowa metoda jest jeszcze bardziej dyskretna i korzystna zarówno dla estetyki, jak i komfortu noszenia. W związku z tym sposób doczepiania włosów z nanoringami zbliżony jest do jego wcześniejszej wersji, z użyciem mikroringów. Opiera się on więc na korzystaniu z malutkich obrączek, do których wkładane są doczepiane pasemka oraz naturalne włosy. Do wykonania zabiegu przedłużania włosów metodą na nanoringi potrzebny będzie zestaw nanoringów, niewielkie szydełko oraz obcążki.

Pojedyncze pasma włosów aplikowane są przy pomocy kilkumilimetrowych pierścieni. Następnie, aby pewnie i trwale umieścić dopinki na głowie, należy zacisnąć każdy z ringów przy pomocy specjalnych szczypiec o płaskich zakończeniach. Metoda przedłużania włosów na nanoringi, dzięki jeszcze mniejszym rozmiarom pierścieni jest wyjątkowo estetyczna i wygodna, niezależnie od wybranej fryzury czy stylizacji. Wyjątkowo niewielkie ringi są komfortowe i bezpieczne, nawet dla cienkich i delikatnych włosów, gdyż w żaden sposób nie obciążają ich, nawet przy długotrwałym noszeniu i kilkakrotnym podciąganiu pasemek.

Najmniejsze mikroringi - stuprocentowa wygoda!

Dostępne w naszym sklepie wysokiej jakości nanoringi, z silikonowym wypełnieniem, to najmniejsze na świecie łączenia, których używa się do przedłużania włosów. Kilkumilimetrowe pierścienie wyposażone są w cienką końcówkę i specjalny metalowy drucik, który ułatwia nawlekanie włosów na obrączki. W naszym sklepie znajdziesz nanoringi o różnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do barwy swoich włosów oraz wybranych doczepów. Nasze niemal niewidoczne nanoringi to wygodne i dyskretne obrączki o zewnętrznej średnicy zaledwie 2,5 milimetra! Ich rekordowy rozmiar sprawia, że bez problemu ukryjesz je pod własnymi włosami doczepami, gwarantując sobie piękną i naturalną fryzurę!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl