Cennik włosów

CENY WŁOSÓW DO PRZEDŁUŻANIA

Jeśli chcesz szybko przeliczyć ile kosztuje przedłużanie włosów, polecamy skorzystanie z naszego gotowego cennika włosów naturalnych w wersji do druku. Obejmuje on koszt zakupu materiału, do którego należy doliczyć koszt usługi wykonanej przez fryzjera.

Wystarczy pobrać plik poprzez kliknięcie na poniższy link. W wygodnej i czytelnej formie przedstawiamy aktualne ceny wszystkim rodzajów włosów naturalnych przeznaczonych do przedłużania lub zagęszczania dostępnych w naszej ofercie oraz przyborów fryzjerskich niezbędnych do przeprowadzenia takiego zabiegu.POBIERZ CENNIK:

Cennik włosów do przedłużaniaZwróć uwagę na dostępność dwóch rodzajów pasemek naturalnych do przedłużania pod mikroringi lub keratynę – standard i premium. Różnią się one ceną, ponieważ słowiańskie włosy linii premium charakteryzują się grubszymi pasmami do 1 grama oraz wydłużonym czasem noszenia. Doświadczenie klientek pokazuje, że nawet najjaśniejsze kolory blondów, które z reguły były bardziej wymagające pod względem pielęgnacji, dostępne w naszej linii premium mogą być używane 2-3 krotnie dłużej niż inne sztuczne włosy dostępne na rynku.

Przykładowo, jeśli się zastanawiasz ile kosztuje przedłużanie włosów metodą tape on, najpierw oceń jaką masz gęstość własnych włosów i określ jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeżeli posiadasz włosy niezbyt gęste o średniej długości, 15 kanapek o długości 45 cm powinno być odpowiednią ilością. Znajdujesz w naszym cenniku pozycję "Włosy tape on off", cenę jednej kanapki, czyli dwóch pojedynczych tasiemek, mnożysz przez 15 i dodajesz koszt usługi, którą stylista wyceni po wstępnej konsultacji w salonie fryzjerskim.

Jeżeli interesuje Cię fryzura na imprezę lub inną jednorazową okazję, znajdź w naszym cenniku najodpowiedniejszy dla siebie rodzaj włosów doczepianych, na przykład bezszwowe clip-in, włosy na żyłce flip-in lub dopinany kucyk naturalny. Zakładanie tych produktów jest na tyle proste, że nie musisz dodatkowo doliczać kosztu usługi fryzjera, gdyż z łatwością wykonasz to sama.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl