Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Akcesoria niezbędne do doczepiania włosów

Doczepianie włosów to coraz popularniejszy sposób na prostą i szybką zmianę fryzury. Coraz więcej osób docenia różnego rodzaju metody przedłużania i upiększania fryzury. W zależności jednak od tego, który sposób doczepiania włosów wybierzemy, należy zaopatrzyć się w niezbędne przybory. W naszym asortymencie znaleźć można całą gamę najwyższej jakości akcesoriów do przedłużania włosów, zarówno metodami, które można wykonać samodzielnie, jak i tymi, przy których niezbędna jest pomoc fryzjera.

 

Akcesoria do przedłużania włosów

Keratyna do przedłużania włosów w granulkach

 Keratyna do przedłużania włosów w granulkach
Keratyna do przedłużania włosów w granulkach

Keratyna do przedłużania włosów w granulkach

Oferujemy keratynę w granulkach, dzięki której istnieje możliwość samodzielnego tworzenia pasm do przedłużania i zagęszczania włosów. W naszej ofercie posiadamy także profesjonalny hot-pot. Granulki idealnie sprawdzają się przy użytkowaniu hot-pota. Wystarczy wsypać zawartość opakowania do miseczki urządzenia, a ono podgrzeje keratynę do odpowiedniej temperatury. Teraz wystarczy uformować końcówki na jakich Ci zależy.


W opakowaniu znajduje się około 30 gramów granulek.

Keratynę można zastosować w różnych metodach przedłużania włosów. Przykładem sposobów wykorzystania naszego produktu jest przedłużanie na mikroringi, tulejki, za pomocą ultradźwięków oraz zgrzewów keratynowych. Można również bezpośrednio zanurzyć pasemko w rozgrzanej keratynie i doczepić do naturalnych włosów. Poniższe dostępne najpopularniejsze kolory pozwolą na utworzenie połączeń dla każdego odcienia włosów:

- keratyna czarna

- keratyna brązowa

- keratyna miodowa


Proponowana keratyna w granulkach to produkt najwyższej jakości. Dzięki temu nie łuszczy się, nie kruszy ani nie uczula. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, brązowym oraz miodowym. Stwarza to możliwość dopasowania praktycznie do każdego koloru włosów. Kształt granulek może się różnić w zależności od koloru jednak nie wpływa to w żadnym stopniu na jej funkcjonalność oraz trwałość.

Klej w granulkach do doczepiania pasemek

Jeśli jednak taka forma keratyny Ci nie odpowiada, w sprzedaży posiadamy również keratynę w pałeczkach, w miseczkach do hot-pota oraz gotowe łuski do przedłużania, które można wykorzystać bezpośrednio lub również przetopić.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Grzebień ze szpikulcem do przedłużania włosów

Grzebień ze szpikulcem do przedłużania włosów
Grzebień ze szpikulcem do przedłużania włosów

Grzebień ze szpikulcem do doczepiania włosów

Jednym z najczęściej używanych akcesoriów fryzjerskich jest grzebień. Stosowany zarówno w profesjonalnych salonach podczas skomplikowanych zabiegów, jak i w domach, w trakcie najprostszych czynności, takich jak czesanie czy upinanie włosów. Specjalny grzebień jest także niezbędnym akcesorium, potrzebnym przy przedłużaniu bądź zagęszczaniu włosów. Ten nieodzowny gadżet pozwala na znacznie szybsze i sprawniejsze wykonanie całego zabiegu.

Jak wygląda grzebień do przedłużania włosów?

Profesjonalny grzebień przeznaczony do przedłużania włosów charakteryzuje się specjalną budową. Składa się on ze standardowej części z ząbkami oraz cienkiej rączki, zakończonej szpikulcem. Górna część grzebienia wykonana jest w mocnego tworzywa sztucznego, natomiast rączka ze szpikulcem - z cienkiego, trwałego metalu.
 • Długość całkowita: 21 cm
 • Długość szpikulca: 9 cm
Takie połączenie elementów, jak i materiałów pozwala na wyjątkowo sprawne upięcie dowolnej części włosów, jak i wydzielenie poszczególnych pasemek, wybranych do przedłużenia. Grzebień ze szpikulcem doskonale sprawdza się w niemal każdej metodzie przedłużania włosów, jest nieoceniony w przypadku przedłużania na keratynę, na mikro- oraz nanoringi, jak również podczas przedłużania metodą kanapkową.

Sposób użycia grzebienia ze szpikulcem

Grzebień ze szpikulcem do przedłużania włosów jest gadżetem bardzo funkcjonalnym. Za pomocą metalowej rączki możliwe jest sprawne i wyjątkowo proste wydzielenie pojedynczych pasemek o dowolnej grubości. Z kolei przy użyciu gęsto rozstawionych plastikowych ząbków można wykonać szybkie tapirowanie włosów u nasady, co w przypadku niektórych metod przedłużania jest wyjątkowo wskazane i znacznie wpływa na trwałość efektów zabiegu. Ponadto przy użyciu tak gęstego grzebienia możliwe jest wyjątkowo dokładne rozczesanie włosów przed zabiegiem - zarówno naturalnych, jak i tych przeznaczonych do doczepienia.

Najlepszy grzebień do dopinania włosów - jakość i wygoda

Grzebienie, które znajdą Państwo w naszym sklepie, to akcesoria doskonałej jakości, wykonane z wysokiej klasy materiałów. Świetnie sprawdzają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Mocne i odporne na intensywną eksploatację, a ponadto wyjątkowo lekkie i poręczne, stanowią niemal niezbędny element wyposażenia każdej domowej kosmetyczki oraz salonu fryzjerskiego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Hot-pot do keratyny podgrzewacz

Hot-pot do keratyny podgrzewacz
Hot-pot do keratyny podgrzewacz

Hot pot do przedłużania włosów

Gdyby bezpośrednio przetłumaczyć z angielskiego, hot pot oznacza ognisty kociołek. Jest to danie gorące, bardzo pikantne oraz sycące. Niestety nasze urządzenie nie pomoże w jego przygotowaniu, jednak jest niezastąpionym elementem wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego zajmującego się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów metodą na ciepło.

Oferowany przez nas hot-pot jest urządzeniem profesjonalnym najwyższej jakości niezbędnym podczas przedłużania oraz zagęszczania włosów. Możesz go wykorzystać do metody keratynowej, ale także do przedłużania na mikroringi lub tulejki.

Podgrzewacz do keratyny

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy, że włożysz klej keratynowy w dowolnej postaci, który planujesz rozpuścić, do miseczki hot-pota, a on podgrzeje go do odpowiedniej temperatury i rozpuści. Dzięki rozpuszczonej keratynie masz możliwość samodzielnego stworzenia zgrzewów keratynowych lub wzmocnienia już istniejących końcówek pasemek włosów naturalnych. Hot-pot jest także bardzo pomocny podczas ponownego zakładania włosów po pojawieniu się odrostów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, które możesz rozpuścić w tym urządzeniu. Posiadamy między innymi keratynę w granulkach, w łusce, pałki keratynowe oraz wyjątkowej jakości oryginalną keratynę włoską, która gwarantuje, że zgrzewy nie będą się kruszyły ani łuszczyły i spowoduje, że włosy doczepiane na twojej głowie przetrwają wiele miesięcy. Posiadamy także keratynę w miseczkach, która ułatwia pracę ponieważ nie wymaga mycia hot-pota przy każdej zmianie koloru.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,00 zł

szt.

Kartacz fryzjerski maty perukarskie

Kartacz fryzjerski maty perukarskie
Kartacz fryzjerski maty perukarskie

Profesjonalny kartacz perukarski do separowania włosów. Niezbędny podczas przygotowywania pasemek pod wybrane metody przedłużania. Świetnie sprawdza się także podczas przedłużania, idealnie oddziela pasma i przyspiesza pracę stylisty.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

177,00 zł

szt.

Keratyna w miseczkach do hotpota

Keratyna w miseczkach do hotpota
Keratyna w miseczkach do hotpota

Keratyna w miseczkach do Hot Pota

Oferowana keratyna służy do tworzenia połączeń pomiędzy włosami naturalnymi, a doczepianymi. Sprawdza się idealnie w takich metodach przedłużania i zagęszczania jak przedłużanie metodą keratynową, przedłużanie włosów na ringi oraz tulejki, a także podczas wykorzystania do zabiegu ultradźwięków.

Keratyna, która znajduje się w miseczkach jest produktem najwyższej jakości. Produkt nie łuszczy się ani nie kruszy oraz nie uczula. Występuje w kilku opcjach kolorystycznych przez co możliwy jest jej dobór do każdego koloru włosów.

Średnica miseczki - 7 cm

(dopasowana do hot-pota, który można zakupić w naszym sklepie)

Miseczki z keratyną do podgrzewacza Hot-Pot - przedłużanie włosów pasemkami

Keratyna w miseczkach wykorzystuje się jako wkłady do hot-pota. Wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania, włożyć miseczkę, a keratyna zostanie podgrzana do odpowiedniej temperatury. Umieszczenie produktu w miseczkach jest rozwiązaniem idealnym. Od teraz można zapomnieć o konieczności każdorazowego czyszczenia hot-pota pomiędzy zmianami koloru keratyny, która występuje przy granulkach oraz pałkach keratynowych wkładanych bezpośrednio do podgrzewacza. Jeśli jednak keratyna w miseczkach Ci nie odpowiada, możesz u nas zakupić klej w innej postaci, jak na przykład włoską w granulkach, w pałkach lub łusce.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,00 zł

szt.

Keratyna w pałkach do przedłużania włosów

Keratyna w pałkach do przedłużania włosów
Keratyna w pałkach do przedłużania włosów

Pałka keratynowa do doczepiania pasemek

Keratyna w pałeczkach to produkt, który służy do tworzenia łączeń za pomocą pistoletu lub zgrzewarki. Pałki stwarzają również możliwość samodzielnego wyrabiania pasemek z końcówką keratynową do przedłużania za pomocą mikroringów. Można ją także wykorzystać do rozpuszczenia w hot-pocie, dzięki któremu można uformować końcówki wedle własnych upodobań. Jaki widać możliwości wykorzystania są ogromne.


Pałki można wykorzystać do tworzenia nowych połączeń między włosami doczepianymi a naturalnymi. Ponadto można je wykorzystać do wzmocnienia i regeneracji już istniejących zgrzewów. Są wykonane z wysokiej klasy keratyny, co zapobiega jej kruszeniu lub łuszczeniu. Tworzą wytrzymałe połączenie, a doczepione włosy nie wychodzą z końcówek. Oferowana keratyna jest również bezpieczna i nie powoduje występowania uczulenia.

 

 • Średnica każdej pałeczki:  około 8 mm, pasuje do pistoletu
 • Waga: 3,7 grama
 • Długość: 10 cm

 

Keratyna w pałeczkach do pistoletu

Pałki występują w kilku opcjach kolorystycznych. Istnieje możliwość doboru do każdego koloru włosów, dzięki czemu łączenia doczepionych pasm są praktycznie niewidoczne. Podczas wykonywania jednorazowego przedłużania zużywa się ok 3-5 pałeczek. Zużycie zależy od ilości pasemek oraz doświadczenia fryzjerki wykonującej zabieg.

W ofercie naszego sklepu posiadamy niezbędne urządzenia do przedłużania włosów metodą keratynową. Znajdziesz tutaj pistolet do pałek, dwa rodzaje zgrzewarek: z końcówką prostą oraz profilowaną oraz profesjonalny hot-pot do podgrzewania keratyny.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2,99 zł

szt.

KLIPSY KLAMRY SPINKI do przedłużania włosów 6 sztuk

KLIPSY KLAMRY SPINKI do przedłużania włosów 6 sztuk
KLIPSY KLAMRY SPINKI do przedłużania włosów 6 sztuk

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,00 zł

szt.

KLIPSY SPINKI KLAMRY DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW MAŁE METALOWE

KLIPSY SPINKI KLAMRY DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW MAŁE METALOWE
KLIPSY SPINKI KLAMRY DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW MAŁE METALOWE

MAŁE PROFESJONALNE KLIPSY FRYZJERSKIE

Wykonane z metalu, mechanizm działania na sprężynce. Niezbędne w każdym salonie, nadają się zarówno do użytku profesjonalnego jaki i domowego. Klipsy utrzymują nawet grubsze pasma włosów, bezpieczne dla kosmyków naturalnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,00 zł

szt.

Łuski keratynowe 50 sztuk

Łuski keratynowe 50 sztuk
Łuski keratynowe 50 sztuk

Łuski keratynowe do przedłużania włosów

Łuska keratynowa jest przeznaczona do przedłużania oraz zagęszczania włosów metodą na ciepło. Można ją wykorzystać podczas samodzielnego tworzenia oraz zakładania pasemek jak również do podciągania wcześniej założonych włosów naturalnych.
 
Ilość w opakowaniu – 50 sztuk
 
Łuskę wykorzystuje się podczas przedłużania metodą keratynową. Polega ona na zgrzaniu końcówki keratynowej włosów doczepianych wokół naturalnego włosa. Dzięki temu uzyskuje się trwałe połączenie. Dzięki dostępnym kilku wariantom kolorystycznym łatwo można dopasować kolor keratyny do koloru włosów, co powoduje, że jesteśmy w stanie uzyskać zupełnie niewidoczne łączenia. Łuska topi się i zamyka w niskiej temperaturze, dzięki czemu doczepianie metodą keratynową jest całkowicie bezpieczne dla Twoich włosów. W naszej ofercie znajdziesz poniższe dostępne kolory, które mogą być zastosowane przy różnych kolorach pasemek:

łuska keratynowa czarna

 • polecana do włosów czarnych lub ciemnobrązowych

łuska keratynowa ciemny brąz

 • polecana do włosów w kolorze brązowym

łuska keratynowa brąz

 • polecana do różnych odcieni blondu oraz brązu

łuska keratynowa miodowa

 • uniwersalne zastosowanie, najczęściej wykorzystywana do włosów w kolorze blond

łuska keratynowa bezbarwna przeźroczysta

 • uniwersalne zastosowanie

Keratynę można również wykorzystać do przetopienia w hot-pocie. Istnieje wtedy możliwość uformowania jej w końcówki dostosowane do własnych preferencji. Nasz sklep zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania włosów. Posiadamy dwa rodzaje zgrzewarek: z końcówką profilowaną oraz płaską, które są bardzo pomocne przy dopinaniu włosów na ciepło.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

szt.

Mikroringi z gwintem 100 sztuk

Mikroringi z gwintem 100 sztuk
Mikroringi z gwintem 100 sztuk

Mikroringi z gwintem do dopinania pasemek

Mikroringi z gwintem zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby zapobiegać zsuwaniu się włosów i jednocześnie zapewnić niewielki rozmiar łączeń, który poprawia estetykę. Dzięki temu możesz w stabilny i bezpieczny sposób przedłużać włosy i długo nosić doczepione pasemka.

 • Średnica wewnętrzna: 2,8 mm
 • Rozmiar: M
 • Ilość w opakowaniu: 100 sztuk

 

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Ringi występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną mikroringów, przez co istnieje możliwość doboru wariantu odpowiedniego do każdego koloru włosów.

Ringi z gwintem - zalety:

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła oraz kleju
 • pełna gama kolorystyczna
 • łatwe i szybkie w zdejmowaniu
 • gwint zapewnia bardzo dobre utrzymywanie się pasemek
 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła oraz kleju
 • mało widoczne z zewnątrz
 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny

 

Dopasowane do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długościach 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi mikroringami. Średnica ringów jest również odpowiednia do sprzedawanych przez nas włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz mikroringi z silikonem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,00 zł

szt.

Mikroringi z gwintem 1000 sztuk

Mikroringi z gwintem 1000 sztuk
Mikroringi z gwintem 1000 sztuk

Mikroringi z gwintem do dopinania pasemek

Mikroringi z gwintem zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby zapobiegać zsuwaniu się włosów i jednocześnie zapewnić niewielki rozmiar łączeń, który poprawia estetykę. Dzięki temu możesz w stabilny i bezpieczny sposób przedłużać włosy i długo nosić doczepione pasemka.

 • Średnica wewnętrzna: 2,8 mm
 • Rozmiar: M
 • Ilość w opakowaniu: 1000 sztuk

 

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Ringi występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną mikroringów, przez co istnieje możliwość doboru wariantu odpowiedniego do każdego koloru włosów.

Ringi z gwintem - zalety:

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła oraz kleju
 • pełna gama kolorystyczna
 • łatwe i szybkie w zdejmowaniu
 • gwint zapewnia bardzo dobre utrzymywanie się pasemek
 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła oraz kleju
 • mało widoczne z zewnątrz
 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny

 

Dopasowane do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długościach 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi mikroringami. Średnica ringów jest również odpowiednia do sprzedawanych przez nas włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz mikroringi z silikonem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

40,00 zł

szt.

Mikroringi z silikonem 100 sztuk

Mikroringi z silikonem 100 sztuk
Mikroringi z silikonem 100 sztuk

Mikroringi z silikonem do przedłużania włosów

Oferowane przez nas mikroringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wypełnieniu lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem, urazami mechanicznymi i możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 • Średnica wewnętrzna: 2,8 mm
 • Rozmiar: M
 • Ilość w opakowaniu: 100 sztuk

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Ringi występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.

Ringi z silikonem - zalety

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce
 • wypełnienie zapewnia lepsze utrzymywanie się pasemek
 • mało widoczne z zewnątrz
 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła
 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny
 • pełna gama kolorystyczna


Nadają się do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długości 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi mikroringami. Średnica ringów jest również dopasowana do dostępnych u nas włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz mikroringi z gwintem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Mikroringi z silikonem 1000 sztuk

Mikroringi z silikonem 1000 sztuk
Mikroringi z silikonem 1000 sztuk

Mikroringi z silikonem do przedłużania włosów

Oferowane przez nas mikroringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wypełnieniu lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem, urazami mechanicznymi i możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 • Średnica wewnętrzna: 2,8 mm
 • Rozmiar: M
 • Ilość w opakowaniu: 1000 sztuk

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury.

Ringi występują w rozmiarze M, dzięki czemu są mało widoczne i dyskretne, a mimo to charakteryzują się dużą wytrzymałością i pozwalają na zastosowanie z pasemkami o różnych średnicach końcówek. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.

Ringi z silikonem - zalety

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce
 • wypełnienie zapewnia lepsze utrzymywanie się pasemek
 • mało widoczne z zewnątrz
 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła
 • dostępny rozmiar M, który jest najbardziej uniwersalny
 • pełna gama kolorystyczna


Nadają się do przedłużania włosów dostępnymi u nas pasmami o długości 25 cm, 40 cm, 50 cm, a nawet 60 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi mikroringami. Średnica ringów jest również dopasowana do dostępnych u nas włosów PREMIUM, które charakteryzują się większą grubością pasemek, a także dłuższą żywotnością oraz lepszą podatnością na zabiegi fryzjerskie.

W naszym sklepie w kategorii Akcesoria znajdziesz również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła i kleju: szczypce do zaciskania ringów oraz tulejek, szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów oraz mikroringi z gwintem w opakowaniach po 100 lub 1000 sztuk.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

80,00 zł

szt.

Nanoringi z silikonem blond 100 szt

Nanoringi z silikonem blond 100 szt
Nanoringi z silikonem blond 100 szt

NANORINGI Z SILIKONEM DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nanoringi są obecnie najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą nanorings wykorzystuje się pasma, które posiadają specjalnie dopasowaną cienką końcówkę oraz metalowy drucik. Dzięki temu wykonane połączenia na włosach są niewyczuwalne podczas dotyku oraz praktycznie niewidoczne z zewnątrz – wystarczy odpowiednio dobrać kolor. Ze względu na swoje rozmiary nie powodują one również tak dużego obciążenia włosów naturalnych jak przy innych metodach.

Oferowane przez nas nanoringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wykończeniu, nanoringi lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem i urazami mechanicznymi. Od teraz możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 

Ilość: 100 sztuk

Rozmiar: S

Wypełnienie: silikon

Średnica zewnętrzna: 2,5 mm

Przeznaczenie: pasemka z końcówką na nanoringi

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury i dodatkowo niszczone.

Nanoringi występują w rozmiarze S. Mimo tak małego rozmiaru charakteryzują się dużą wytrzymałością. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.


Zalety oferowanych przez nas nanoringów:

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce

 • powłoka zapewnia lepsze utrzymywanie się doczepów

 • praktycznie niewidoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępna pełna gama kolorystyczna

Do przedłużania włosów zapewniamy także pasma naturalne o długości 40 cm oraz 50 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi nanoringami.

W ofertach posiadamy również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła: szczypce do zaciskania nanoringów oraz szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów.


 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Nanoringi z silikonem brąz 100 szt

Nanoringi z silikonem brąz 100 szt
Nanoringi z silikonem brąz 100 szt

NANORINGI Z SILIKONEM DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nanoringi są obecnie najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą nanorings wykorzystuje się pasma, które posiadają specjalnie dopasowaną cienką końcówkę oraz metalowy drucik. Dzięki temu wykonane połączenia na włosach są niewyczuwalne podczas dotyku oraz praktycznie niewidoczne z zewnątrz – wystarczy odpowiednio dobrać kolor. Ze względu na swoje rozmiary nie powodują one również tak dużego obciążenia włosów naturalnych jak przy innych metodach.

Oferowane przez nas nanoringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wykończeniu, nanoringi lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem i urazami mechanicznymi. Od teraz możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 

Ilość: 100 sztuk

Rozmiar: S

Wypełnienie: silikon

Średnica zewnętrzna: 2,5 mm

Przeznaczenie: pasemka z końcówką na nanoringi

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury i dodatkowo niszczone.

Nanoringi występują w rozmiarze S. Mimo tak małego rozmiaru charakteryzują się dużą wytrzymałością. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.


Zalety oferowanych przez nas nanoringów:

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce

 • powłoka zapewnia lepsze utrzymywanie się doczepów

 • praktycznie niewidoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępna pełna gama kolorystyczna

Do przedłużania włosów zapewniamy także pasma naturalne o długości 40 cm oraz 50 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi nanoringami.

W ofertach posiadamy również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła: szczypce do zaciskania nanoringów oraz szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów.


 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Nanoringi z silikonem ciemny blond 100 szt

Nanoringi z silikonem ciemny blond 100 szt
Nanoringi z silikonem ciemny blond 100 szt

NANORINGI Z SILIKONEM DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nanoringi są obecnie najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą nanorings wykorzystuje się pasma, które posiadają specjalnie dopasowaną cienką końcówkę oraz metalowy drucik. Dzięki temu wykonane połączenia na włosach są niewyczuwalne podczas dotyku oraz praktycznie niewidoczne z zewnątrz – wystarczy odpowiednio dobrać kolor. Ze względu na swoje rozmiary nie powodują one również tak dużego obciążenia włosów naturalnych jak przy innych metodach.

Oferowane przez nas nanoringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wykończeniu, nanoringi lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem i urazami mechanicznymi. Od teraz możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 

Ilość: 100 sztuk

Rozmiar: S

Wypełnienie: silikon

Średnica zewnętrzna: 2,5 mm

Przeznaczenie: pasemka z końcówką na nanoringi

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury i dodatkowo niszczone.

Nanoringi występują w rozmiarze S. Mimo tak małego rozmiaru charakteryzują się dużą wytrzymałością. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.


Zalety oferowanych przez nas nanoringów:

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce

 • powłoka zapewnia lepsze utrzymywanie się doczepów

 • praktycznie niewidoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępna pełna gama kolorystyczna

Do przedłużania włosów zapewniamy także pasma naturalne o długości 40 cm oraz 50 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi nanoringami.

W ofertach posiadamy również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła: szczypce do zaciskania nanoringów oraz szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów.


 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Nanoringi z silikonem ciemny blond, rudy, jasny brąz

Nanoringi z silikonem ciemny blond, rudy, jasny brąz
Nanoringi z silikonem ciemny blond, rudy, jasny brąz

NANORINGI Z SILIKONEM DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nanoringi są obecnie najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą nanorings wykorzystuje się pasma, które posiadają specjalnie dopasowaną cienką końcówkę oraz metalowy drucik. Dzięki temu wykonane połączenia na włosach są niewyczuwalne podczas dotyku oraz praktycznie niewidoczne z zewnątrz – wystarczy odpowiednio dobrać kolor. Ze względu na swoje rozmiary nie powodują one również tak dużego obciążenia włosów naturalnych jak przy innych metodach.

Oferowane przez nas nanoringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wykończeniu, nanoringi lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem i urazami mechanicznymi. Od teraz możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 

Ilość: 100 sztuk

Rozmiar: S

Wypełnienie: silikon

Średnica zewnętrzna: 2,5 mm

Przeznaczenie: pasemka z końcówką na nanoringi

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury i dodatkowo niszczone.

Nanoringi występują w rozmiarze S. Mimo tak małego rozmiaru charakteryzują się dużą wytrzymałością. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.


Zalety oferowanych przez nas nanoringów:

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce

 • powłoka zapewnia lepsze utrzymywanie się doczepów

 • praktycznie niewidoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępna pełna gama kolorystyczna

Do przedłużania włosów zapewniamy także pasma naturalne o długości 40 cm oraz 50 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi nanoringami.

W ofertach posiadamy również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła: szczypce do zaciskania nanoringów oraz szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów.


 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

Nanoringi z silikonem ciemny brąz 100 szt

Nanoringi z silikonem ciemny brąz 100 szt
Nanoringi z silikonem ciemny brąz 100 szt

NANORINGI Z SILIKONEM DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nanoringi są obecnie najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Podczas przedłużania i zagęszczania włosów metodą nanorings wykorzystuje się pasma, które posiadają specjalnie dopasowaną cienką końcówkę oraz metalowy drucik. Dzięki temu wykonane połączenia na włosach są niewyczuwalne podczas dotyku oraz praktycznie niewidoczne z zewnątrz – wystarczy odpowiednio dobrać kolor. Ze względu na swoje rozmiary nie powodują one również tak dużego obciążenia włosów naturalnych jak przy innych metodach.

Oferowane przez nas nanoringi posiadają wewnętrzną powłokę silikonową, niezwykle delikatną oraz bezpieczną dla Twoich włosów. Dzięki takiemu wykończeniu, nanoringi lepiej trzymają się na włosach oraz zabezpieczają je przed łamaniem i urazami mechanicznymi. Od teraz możesz w bezpiecznym sposób nosić doczepy oraz przedłużać włosy.

 

Ilość: 100 sztuk

Rozmiar: S

Wypełnienie: silikon

Średnica zewnętrzna: 2,5 mm

Przeznaczenie: pasemka z końcówką na nanoringi

Produkt jest wykorzystywany przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów „na zimno”. Podczas tego zabiegu nie wykorzystuje się urządzeń emitujących ciepło, przez co Twoje włosy nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury i dodatkowo niszczone.

Nanoringi występują w rozmiarze S. Mimo tak małego rozmiaru charakteryzują się dużą wytrzymałością. Posiadamy pełną gamę kolorystyczną, przez co istnieje możliwość doboru produktu do każdego koloru włosów.


Zalety oferowanych przez nas nanoringów:

 • bezpieczne dla Twoich włosów, dzięki silikonowej powłoczce

 • powłoka zapewnia lepsze utrzymywanie się doczepów

 • praktycznie niewidoczne z zewnątrz

 • wykorzystywane przy przedłużaniu bez użycia ciepła

 • dostępna pełna gama kolorystyczna

Do przedłużania włosów zapewniamy także pasma naturalne o długości 40 cm oraz 50 cm, które świetnie współgrają z oferowanymi nanoringami.

W ofertach posiadamy również inne artykuły niezbędne do przedłużania metodą bez użycia ciepła: szczypce do zaciskania nanoringów oraz szydełka z pętelką lub zapadką do przewlekania włosów.


 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Szczypce i cążki do zakładania oraz zdejmowania pasemek

Przy przedłużaniu włosów metodami wymagającymi użycia metalowych łączeń pasm, niezbędnym akcesorium są praktyczne szczypce. Są one pomocne zarówno przy zakładaniu, jak i zdejmowaniu kosmyków. Wysokiej jakości szczypce używane są przez specjalistów. Wykorzystywane do zaciskania mikroringów oraz tulejek stanowią nieodzowny element ekwipunku fryzjera.

Mimo swojego profesjonalnego przeznaczenia szczypce są wyjątkowo proste w użyciu. Należy jedynie umieścić metalowy mikroring lub tulejkę wraz z doczepem pomiędzy dwiema końcówkami szczypiec, a następnie zacisnąć je. Dzięki swojej specjalnej budowie szczypce zacisną łączenie, jednocześnie nie uszkadzając włosów, a co za tym idzie, gwarantując pożądany efekt estetyczny. Dzięki swojej wysokiej jakości, niezawodności oraz łatwości w użyciu, szczypce mogą być stosowane przez profesjonalistów, w salonach fryzjerskich, jak i przez amatorów, w domowym zaciszu.

Kleje keratynowe do doczepiania włosów

Równie istotnym akcesorium w procesie przedłużania włosów jest odpowiedni klej. Stosowany przede wszystkim w metodzie keratynowego przedłużania pozwala łączyć naturalne włosy z kosmykami. Kleje keratynowe występują w kilku różnych postaciach, takich jak:

 • łuski
 • miseczki
 • granulki
 • pałeczki

Dostępne w naszym sklepie pałki keratynowe to proste, praktyczne i sprawdzone rozwiązanie, które umożliwia łączenie włosów przy pomocy pistoletu na klej. Można wykorzystać je zarówno do tworzenia nowych połączeń, jak i wzmocnienia już istniejących. Pałki sprawdzają się zarówno jako pomoc w salonie fryzjerskim, jak i akcesorium do domowego użytku. Gwarantują trwałe, wytrzymałe i estetyczne połączenie włosów naturalnych i doczepianych. Zapewniają także estetykę łączenia, ponieważ występują w kilku opcjach kolorystycznych, które z łatwością dopasować można do odcieni swojej fryzury.

Zgrzewarki i hot pot do pasemek na keratynę

Podczas przedłużania włosów metodą keratynową przydatna będzie również zgrzewarka lub podgrzewacz hot pot do keratyny. Zgrzewarka pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć trwałe łączenia między doczepami a włosami naturalnymi. Umożliwia doczepienie włosów zakończonych łuską keratynową, a także stworzenie połączeń przy pomocy kleju keratynowego w granulkach. Zgrzewarka może być wykorzystywana na początku przygody z doczepami, w celu stworzenia nowych połączeń, a także w celu odświeżenia połączeń już istniejących. Zgrzewarki dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości produkty profesjonalne, które z powodzeniem mogą być używane także przez amatora. Proste w obsłudze, odpowiednio wyprofilowane i niezawodne stanowią pewne akcesorium pomocne przy doczepianiu włosów. Alternatywą jest podgrzewacz do keratyny hot pot. Jest to podgrzewane naczynie wyjątkowo pomocne przy przedłużaniu włosów metodami na ciepło. Hot pot może być wykorzystywany przy metodzie keratynowej, jak również podczas formowania pasm do przedłużania włosów na mikroringi oraz tulejki.

Płyny do zdejmowania włosów doczepionych

Zarówno podczas całkowitego zdejmowania pasemek, jak i przed ich ponownym zakładaniem niezbędnym dodatkiem jest płyn do zdejmowania doczepianych włosów. Stosuje się go w przypadku metody keratynowej. Ponieważ pasma połączone za pomocą kleju keratynowego trzymają się dobrze i pewnie, do ich ściągnięcia konieczne jest użycie specjalnego specyfiku. Płyny dostępne w naszym asortymencie są sprawdzone, mocne i wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie absolutnie nieszkodliwe dla włosów - zarówno doczepianych, jak i naturalnych. Prosty i bezpieczny w użyciu umożliwia szybką zmianę wizerunku poprzez całkowite ściągnięcie doczepów lub zmianę ich rozmieszczenia.

Mikroringi i tulejki do pasemek

W przypadku stosowania metody przedłużania na mikroringi, podstawowym i niezbędnym akcesorium będą pierścienie i tulejki do pasemek. W naszym sklepie znaleźć można niezawodne mikroringi oraz tulejki z silikonem lub bez. Aby dodatkowo zwiększyć komfort i wygodę przedłużania oferujemy zestawy pierścieni pakowane po 100 lub po 1000 sztuk, co pozwala na oszczędność przy częstym świadczeniu usług. Mikroringi dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych lub w wersji przezroczystej. Dzięki temu, dopasowując ich odcień do koloru włosów, można z łatwością uzyskać pożądany efekt. Niewidoczne, a jednocześnie niezawodne tulejki umożliwiają stworzenie dowolnej fryzury, której wygląd będzie nie tylko estetyczny, ale także długotrwały.

Szydełka do nawlekania ringów i tulejek

Wysokiej jakości szydełka do nawlekania ringów i tulejek to kolejne z akcesoriów, które z pewnością przyda się w przypadku przedłużania włosów na mikroringi. Szydełko to wyjątkowo uniwersalny i praktyczny produkt, dzięki któremu z łatwością można nawlec metalowe łączenia na pasma włosów i stworzyć niemal dowolną fryzurę z użyciem mikroringów lub tulejek. Jest pomocne zarówno przy przedłużaniu, jak i zagęszczaniu włosów, a także przy ponownym podciąganiu doczepów, po pojawieniu się odrostów. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju szydełka, dopasowane do umiejętności oraz potrzeb użytkownika. Produkt może być wykorzystywany zarówno przez amatora, jak i profesjonalistę w salonie fryzjerskim.

Te oraz wiele innych przydatnych akcesoriów wysokiej jakości, pomocnych przy przedłużaniu włosów rozmaitymi metodami znajdziecie w naszym sklepie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl