Pytania i odpowiedzi

Wieloletnie doświadczenie na rynku włosów doczepianych pozwoliło nam poznać najczęstsze wątpliwości jakie mają klientki przed zakupem włosów naturalnych i zebraliśmy je na tej stronie w formie pytań i odpowiedzi.

 

Jak dobrać włosy na żyłce flip-in do mojej głowy?

Taśma zastosowana w tych włosach ma uniwersalną szerokość pasującą praktycznie do każdej głowy dzięki zastosowanemu sposobowi zakładania. Dodatkowo żyłka posiada możliwość regulacji długości na wypadek, gdyby klientka miała pomysł na niestandardowe użycie. Jedyne co musisz dobrać, to odcień oraz długość dopinki.

Ile pasemek potrzebuję do przedłużenia włosów?

Ilość pasemek zależy od gęstości włosów klientki oraz efektu jaki chce osiągnąć. Najczęściej odpowiednią ilością jest pomiędzy 100 a 140 pasemek.

Ile pasemek potrzebuję do zagęszczenia włosów?

Podobnie jak przy przedłużaniu, ilość pasemek zależy od gęstości włosów klientki oraz efektu jaki chce osiągnąć. Z reguły do zagęszczenia fryzury potrzeba od 60 do 100 pasemek.

Czy włosy można farbować?

Doświadczenie pokazuje, że sprzedawane przez nas włosy dobrze się farbują na kolory ciemniejsze. Jeżeli zabieg zostanie przeprowadzony poza autoryzowanym przez nas salonem fryzjerskim, nie bierzemy odpowiedzialności za osiągnięty efekt i za użytą farbę.

Czy włosy można kręcić i prostować prostownicą?

Tak, można kręcić i prostować. Proszę pamiętać, że włosy martwe mają tendencję do szybszego rozprostowywania się niż włosy żywe.

Czy mogą państwo pomóc w doborze koloru włosów?

Tak, możemy pomóc dobrać kolor na podstawie zdjęcia lub przesłanego do nas kosmyka.

Czy można wymienić włosy, jeśli źle dopasowałam kolor?

Nie ma problemu, można wymienić.

Czy mikroringi są w cenie pasemek?

Nasz sklep posiada największy wybór mikroringów oraz tulejek do zakładania pasemek biorąc pod uwagę ich rodzaje i kolory i stwierdziliśmy, że korzystniej będzie dla klientek, jeśli będą mogły je samodzielnie dobrać, dlatego nie są w cenie i można je zakupić w oddzielnych ofertach.

Wykonuję przedłużanie włosów we Wrocławiu. Czy dowożą państwo towar do salonów fryzjerskich?

Dla klientów z Wrocławia możemy polecić specjalną usługę dostarczenia paczki pod wskazany adres w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Koszt takiej usługi zaczyna się od 20 zł w zależności od lokalizacji i płacisz dopiero w momencie otrzymania towaru.

Czy Modern-Hair wysyła paczki również za granicę?

Tak. Koszt przesyłki zagranicznej w zależności od wagi zaczyna się od 30 złotych.

Jaka długość włosów będzie dla mnie najodpowiedniejsza?

Spójrz na poniższe zdjęcie i oceń jaki efekt chcesz uzyskać po założeniu dopinek. Fotografia przedstawia dokąd sięgają sprzedawane przez nas włosy o długościach 25cm, 40cm, 50cm i 60cm u modelki o wzroście 165 cm.Długość włosów doczepianych

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl