Metody przedłużania włosów

W dzisiejszych czasach gęste i długie włosy są dostępne dla każdej kobiety. Nie musisz już czekać kilku lat, żeby je zapuścić, wystarczy zakupić odpowiednie doczepki i założyć je samodzielnie lub udać się do stylisty, który pomoże dobrać właściwy sposób przedłużenia.

Generalnie sposoby te dzielimy na dwie grupy – doczepianie włosów na stałe oraz takie, w których możesz w każdej chwili treski zdjąć i ponownie zakładać. W pierwszej grupie nie musisz troszczyć się o codzienne dopinanie i tylko raz na kilka miesięcy po pojawieniu się odrostów udajesz się do swojego fryzjera w celu podciągnięcia pasm. W drugiej grupie zachowujesz swobodę użytkowania i możesz każdego dnia wyglądać inaczej - dzisiaj włosy do pasa w kolorze miodowy blond, jutro krótkie z grzywką w kolorze czekoladowy brąz, a pojutrze ombre spięte w kitkę.

Jeśli zastanawiasz się która metoda będzie najodpowiedniejsza dla ciebie, po przeczytaniu poniższego porównania nie powinnaś już mieć wątpliwości.

Metoda Kanapkowa

Metoda Kanapkowa


Włosy tape on stały się w ostatnich latach jednymi z najpopularniejszych w przedłużaniu na stałe. Metoda polega na dwustronnym doklejeniu przy samej głowie naturalnych włosów na taśmach silikonowych, dzięki czemu są trwale doczepione, dyskretne i komfortowe w noszeniu, a sam zabieg został wyraźnie skrócony i po niecałej godzinie spędzonej na fotelu fryzjerskim otrzymujesz zupełnie nowy wygląd. Silikonowe paski posiadają mocny klej, który pozwala im utworzyć trwałe połączenie na kilka miesięcy, po czym stosujemy specjalny płyn do łatwego zdejmowania kanapek, a następnie zakładamy je ponownie używając dwustronnej fryzjerskiej taśmy klejącej dostępnej w rolce lub w paskach. Dzięki cienkim taśmom metoda tape on pozwoliła na zmniejszenie wagi doczepianych pasemek i jej równomierne rozłożenie na kilkucentymetrowych odcinku, jaki posiadają pojedyncze kanapki, co jest bardzo korzystne w przypadku osób o cienkich i rzadkich własnych włosach.

Bezszwowe Clip-In

Bezszwowe Clip-In


Dopinanie taśm bezszwowych odbywa się w ten sam sposób, jak klasycznych clip-in. Różnica polega na sposobie produkcji tych dwóch rodzajów doczepek. Bezszwowe są wytwarzane z zastosowaniem nowoczesnej technologii podobnej do pasemek tape on, która polega na wtopieniu włosów w specjalnej silikonowej taśmie, która jest dużo cieńsza, mniej widoczna i wygodniejsza w noszeniu niż w treskach wcześniej spotykanych na rynku. Niższa waga powoduje, że mniej odczuwa się je na głowie. Jeżeli interesuje cię tylko zagęszczenie fryzury, możesz kupić pojedyncze taśmy ze spinkami, jeżeli chciałabyś dokonać przedłużenia na całej głowie, lepszym rozwiązaniem będzie dobór zestawu składającego się z siedmiu lub ośmiu taśm o różnej gęstości, szerokości i ilości spinek.

Metoda na łuskę keratynową

Metoda na łuskę keratynową


Metoda przedłużania pasemkami z łuską keratynową polega na zgrzaniu końcówki naszego pasemka wokół pasemka własnych włosów klientki i uzyskaniu tym sposobem trwałego połączenia. Łuska topi się i zamyka w stosunkowo niskiej temperaturze, dzięki czemu metoda jest w pełni bezpieczna dla włosów klientki. Kolor łuski keratynowej jest tak dopasowany do koloru pasemek, że połączenia mogą być zupełnie niewidoczne. Po kilku miesiącach z łatwością i bez uszczerbku dla własnych włosów pasemka zdejmuje się korzystając ze specjalnego płynu.

Metoda na mikroringi

Metoda na mikroringi

Mikroringi są to specjalne miniaturowe aluminiowe obrączki, których zaciśnięcie daje trwałe połączenie włosów doczepianych z włosami klientki. Jest to prosta i szybka metoda przedłużania i zagęszczania na zimno, bez użycia kleju, dzięki czemu zapobiega uszkadzaniu własnych włosów. Po kilku miesiącach, gdy pojawią się odrosty, mikroringi można otworzyć, pasemka podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące.

Włosy na żyłce Flip-In

Włosy na żyłce Flip-In

Według naszych klientek jest to najszybsza dostępna obecnie na rynku metoda na przedłużanie i powstała, żebyś mogła samodzielnie uzyskać nową fryzurę zaledwie kilkoma ruchami ręki. Wysokiej jakości włosy remy zostały gęsto wszyte na taśmę o szerokości około 30 cm, do której przymocowano bezbarwną miękką żyłkę, która po założeniu ukryje się na twojej głowie. Włosy flip-in mają uniwersalny rozmiar dopasowany na szerokość do każdej kobiety, jednak w razie potrzeby można skrócić lub wydłużyć długość żyłki. Wyobraź sobie, że jesteś wśród przyjaciół, na chwilę znikasz im z oczu i nagle pojawiasz się z zupełnie nową fryzurą. Włosy na żyłce flip-in na pewno zrobią na nich wrażenie i każdy będzie się zastanawiał, jak to możliwe, żeby tak szybko ci urosły.

Taśmy Clip-In

Taśmy Clip-In

Przedłużanie włosów metodą Clip-In polega na doczepianiu włosów przymocowanych na taśmach za pomocą specjalnych klipsów. Nie stosuje się przy niej kleju, nie stosuje wysokich temperatur, sposób jest w pełni bezpieczny dla włosów klientki, a efekt natychmiastowy. Po kilku próbach i zdobyciu odpowiedniej wprawy przedłużenie włosów nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

Clip-In syntetyczne

Clip-In syntetyczne

Jeżeli cena przedłużania włosów jest dla ciebie istotną przeszkodą w zdecydowaniu się na ten zabieg, proponujemy dopinane włosy syntetyczne wykonane w wysokiej jakości włókna odpornego na wysokie temperatury. Sztuczne włosy są znacznie tańsze niż naturalne włosy europejskie lub słowiańskie i każda z was będzie mogła sobie na nie pozwolić. Sposób doczepiania jest taki sam jak innych naszych zestawów clip-in i polega na dopięciu do głowy taśm ze spinkami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl