Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dziewicze włosy ścięte w kitce lub w warkoczyku

Włosy dziewicze są najbardziej ekskluzywnym i pożądanym rodzajem włosów do przedłużania lub zagęszczania dostępnym na rynku. Wynika to z faktu, że są trudnym do zdobycia surowcem i ciężko je pozyskać. Włosów dziewiczych nie wyprodukuje się w żadnej fabryce, muszą zostać ścięte prosto z ludzkiej głowy, przez co osiągają najwyższe ceny. Jednak za ceną idzie ich jakość, którą zawdzięczamy temu, że pasma nigdy nie były farbowane i posiadają swoje naturalne właściwości oraz strukturę. Są to bardzo ważne elementy, które odróżniają dziewicze pasma od tych już gotowych.

 

Dlaczego włosy dziewicze są najlepsze do przedłużania?

Włosy dziewicze najczęściej są sprzedawane w kitce lub w warkoczyku. Wynika to ze sposobu pozyskiwania i ścinania włosów. Pasma związuje się gumeczkami oraz zaplata, żeby uniknąć kołtunienia oraz pomieszania korony włosów z ich końcówkami. Ostatni element jest niezmiernie ważny ponieważ tylko włosy, które posiadają łuskę ułożoną w jednym kierunku nadają się do sprzedaży i mogą zostać przekazane do skupu. Włosy mogą zostać związane w jeden warkocz, ale często są dzielone na mniejsze pasma i zaplatane w kilka warkoczyków, aby ich ścinanie było łatwiejsze.

Każdy człowiek jest niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalne są jego włosy. Dzięki temu kupując włosy dziewicze można mieć pewność, że nie ma drugiej identycznej kitki, a zakupione włosy są unikalne. Niezależnie od tego czy wybrano jeden warkoczy, czy zestaw kitek, każda została ścięta tylko z jednej głowy. Dziewicze pasma idealnie nadają się do przerabiania na włosy do przedłużania dowolną metodą. Dzięki swojej nienaruszonej strukturze są bardzo wytrzymałe, delikatne i miłe w dotyku oraz naturalnie lśniące nawet po wielu miesiącach noszenia. Pozyskanie włosów na terenie Polski gwarantuje, że doskonale wpasują się w kolory oraz budowę włosów Słowianek.

W jakich kolorach występują włosy dziewicze polskie?

W takich, jakie naturalnie posiadają Polki – najczęściej są to ciemne blondy lub jasne brązy, ale zdarzają się jasne blondy lub bardzo ciemne brązy. Czarne polskie naturalne włosy lub bardzo jasne blondy są rzadkością i ostrożnie podchodź do takich ofert w innych sklepach z włosami dziewiczymi, gdyż inni sprzedawcy bardzo często próbują oferować włosy azjatyckie, które z natury są bardzo ciemne, jako włosy słowiańskie. Wystarczy przejść się po ulicach polskich miast, żeby zobaczyć jakie są naturalne kolory naszych włosów.

Polskie włosy niefarbowane z gwarancją pochodzenia

Każda oferowana przez nas kitka posiada udokumentowane pochodzenie i dajemy gwarancję, że została obcięta z głowy Polki. Najczęściej są to dziewczynki, które wspólnie z rodzicami postanowiły ściąć kosmyki po Pierwszej Komunii Świętej lub inne młode osoby, które zdecydowały się na zmianę wyglądu i uznały, skoro ich włosy były w doskonałym stanie, to mogłyby się jeszcze przydać kolejnej osobie, która ma trudności w samodzielnym ich zapuszczeniu. Każda kitka pochodzi z jednej głowy,  co daje Ci pewność, że włosy będą posiadały identyczne właściwości oraz w trakcie noszenia będą zachowywały się tak samo. Po doczepieniu nie będziesz mogła ich odróżnić od własnych pasemek.

Gdzie kupić włosy virgin?

Jeżeli poszukujesz godnego zaufania źródła włosów dziewiczych, upewnij się, że sklep posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży naturalnych włosów do przedłużania i zagęszczania fryzury, które pozwoli mu weryfikować jakość włosów przeznaczonych do sprzedaży i wyselekcjonować tylko najlepsze gatunkowo, a następnie zadbać o właściwe przechowywanie.

Zakup włosów w przypadkowym miejscu wiąże się z ryzykiem, że nie zostały sprawdzone pod względem jakości i mogły być wcześniej na przykład farbowane lub poddawane szkodliwym zabiegom chemicznym. Niewłaściwe obcięcie i związanie włosów również może je zniszczyć, gdyż zachodzi niebezpieczeństwo poplątania, przez co stracą swoje właściwości i po doczepieniu nie będziesz mogła ich długo nosić, gdyż szybko zaczną się kołtunić. Zachowanie kierunku wzrostu łuski jest niezwykle istotne dla żywotności włosów, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do ich prawidłowego ścięcia, związania i magazynowania.

W jaki sposób pozyskuje się włosy dziewicze?

Włosy dziewicze virgin oferowane w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od Polek. Najczęściej zostały ścięte młodym dziewczynkom, gdyż takie włosy są najwyższej jakości i nie były zniszczone żadnymi zabiegami fryzjerskimi. Nie zajmujemy się sprzedażą importowanych włosów dziewiczych z krajów wschodnioeuropejskich lub azjatyckich niewiadomego pochodzenia. Prawidłowo oddane do skupu włosy powinny przed obcięciem zostać dwukrotnie umyte delikatnym szamponem, następnie rozpuszczone odczekać na naturalne wyschnięcie bez użycia suszarki. Najlepiej związać je w kilka warkoczyków za pomocą gumki recepturki około 2-3 centymetrów nad miejscem cięcia oraz przy końcówkach. Po obcięciu powinny być przechowywane w sposób zabezpieczający przed plątaniem i w suchym miejscu. 

 

Jak rozpoznać włosy dziewicze wysokiej jakości i jak uniknąć błędów przy zakupie?

Polskie włosy dziewicze są najbardziej luksusowym i najdroższym produktem dostępnym na rynku i przed zakupem warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę, żeby właściwie zainwestować niemałą kwotę i nabyć produkt najwyższej jakości, który pozwoli Ci cieszyć się piękną fryzurą przez długi czas.

Podczas ścinania należy dopilnować, żeby wszystkie włosy były ułożone i związane zgodnie z kierunkiem wzrostu i miały łuskę skierowaną w tę samą stronę. Zapobiegnie to ich późniejszemu plątaniu się i kołtunieniu oraz pomoże zapewnić długo okres użytkowania dopiętych włosów.


Najlepsze oferowane na sprzedaż kitki powinny mieć naturalny i zdrowy wygląd, być miłe i miękkie w dotyku, jak włosy stale rosnące na głowie, nie być wcześniej poddawane zabiegom koloryzacji i pochodzić ze sprawdzonego źródła.

 

 

Równe ścięcie u nasady pozwala na łatwe przerobienie na dowolną metodę przedłużania bez strat wynikających z konieczności wyrównywania i skracania włosów.

 

Mocne związanie kitki gwarantuje, że włosy nie będą wypadały podczas wysyłki, przechowywania i innych zabiegów przygotowawczych przed doczepieniem.

Równe i gęste końce pozwalają zachować właściwą długość włosów. W przypadku mocno wycieniowanych kitek pojawiłaby się konieczność ich wyrównania i skrócenia.

 

Na każdej naszej kitce znajduje się metka potwierdzająca, że są to oryginalne włosy MODERN-HAIR posiadające gwarancję pochodzenia i przygotowane do sprzedaży z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

 

Każda kitka jest unikalna, posiada swój numer, który pozwoli określić jej pochodzenie, datę ścięcia, wszystkie parametry jak waga, długość, kolor, struktura włosa, a nawet osobę, od której pochodzi.

 

Szeroki wybór włosów dziewiczych dostępnych w sklepie pozwoli zawsze znaleźć kitkę, jakiej szukasz.


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl