Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Doczepiane włosy bezszwowe clip-in

Bezszwowe włosy clip-in są to nowoczesne treski dopinane za pomocą spinek z silikonem. Dzięki nim można bardzo szybko odmienić swoją fryzurę, przedłużając ją lub zagęszczając bez konieczności odwiedzania salonu fryzjerskiego, gdyż jak każde włosy clip-in łatwo dopina się je samodzielnie.

W odróżnieniu od tradycyjnych tresek, nasze dopinki zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii polegającej na wtopieniu włosów w specjalną cienką, bezszwową taśmę silikonową, do której przymocowane są spinki. Dzięki nowatorskiej konstrukcji, nasze doczepki są o około połowę cieńsze niż tradycyjne produkty. W efekcie są dużo mniej widoczne i nie stanowią znacznego obciążenia.

 

Dlaczego bezszwowe włosy dopinane stają się coraz bardziej popularne

Tak zwane seamless clip-in, czyli włosy bezszwowe, zaczynają wypierać z rynku konwencjonalne treski przede wszystkim dzięki wygodzie noszenia oraz estetyce. Taśmy bezszwowe są bardzo elastyczne i lekkie, dzięki czemu po ich założeniu nie odczuwasz dyskomfortu, możesz je nosić przez wiele godzin bez odczucia, że dopięłaś sobie sztuczne włosy doczepiane, które przypominają o sobie przy każdym ruchu.

Doczepianie włosów na spinkach jest niezwykle proste, wystarczy znaleźć rano przed wyjściem do pracy lub szkoły kilka minut i zrobisz to samodzielnie przed lustrem bez pomocy innej osoby. Następnie możesz nosić je przez cały dzień bez obawy, że się zsuną, ponieważ mocne spinki z silikonem dobrze zabezpieczają je na głowie. Jeżeli dotychczas twoim ulubionym sposobem przedłużania włosów była na przykład metoda kanapkowa, ale chciałabyś odpocząć od noszenia doczepów przez całą dobę przez wiele miesięcy, włosy clip-in będą dobrą alternatywą.

 

 

Doczepianie włosów bezszwowych

Doczepianie włosów na taśmach silikonowych jest niezwykle proste, wystarczy znaleźć rano przed wyjściem do pracy lub szkoły kilka minut i zrobisz to samodzielnie przed lustrem bez pomocy innej osoby. Następnie możesz nosić je przez cały dzień bez obawy, że się zsuną, ponieważ mocne spinki z silikonem dobrze zabezpieczają je na głowie. Treska to również dobry pomysł fryzury na imprezę. Możesz ją dopiąć tuż przed opuszczeniem domu, całą noc zadziwiać osoby w otoczeniu efektownym wyglądem, a następnie zdjąć przez snem i odłożyć do następnej okazji. Dzięki bardzo dyskretnym taśmom doczepy bezszwowe dają możliwość wszechstronnego zastosowania i zrobienia różnych upięć. Możesz je ustylizować w koki lub kitkę, a jeśli twoim marzeniem są włosy falowane, możesz je poddawać zabiegom fryzjerskim wykorzystującym wysokie temperatury. W przeciwieństwie do naszych naturalnych włosów remy, dostępne w innych sklepach fryzjerskich włosy syntetyczne nie nadają się do kręcenia i powinnaś ich unikać.

 

Pojedyncza taśma clip-in czy cały zestaw

Posiadamy zarówno pojedyncze doczepiane włosy, jak i całe zestawy składające się z 7 lub 8 taśm. Pojedyncze taśmy pozwolą Ci zagęścić fryzurę, dzięki zestawom możesz przeprowadzić zabieg przedłużania na całej głowie. Każda z taśm seamless dostępnych w zestawie jest przeznaczona na określoną część głowy, posiada odpowiednią szerokość i ilość klipsów. Produkt jest gotowy do założenia od razu po wyjęciu z opakowania i może być wielokrotnie używany. Cena przedłużania włosów clip in nie jest wysoka, ponieważ nie musisz dodatkowo płacić za usługę fryzjera wykonującego zabieg.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl