Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Włosy na żyłce flip-in

Dopinane włosy flip-in to kolejna pozycja w linii nowoczesnych (MODERN) oryginalnych produktów dostępnych w naszym sklepie. Jest to bardzo dyskretna i szybka metoda przedłużania lub zagęszczenia fryzury za pomocą taśmy, którą zakłada się na głowę z wykorzystaniem bezbarwnej żyłki.

Doczepy flip-in składają się z jednej taśmy o szerokości około 30 cm, która posiada potrójnie wszywane włosy, dzięki czemu są one gęste i pozwalają osiągnąć naturalny efekt. Zastosowana żyłka pozwala na dostosowanie szerokości do twojej głowy. Standardowo nie ma konieczności jej regulacji, jeśli jednak okaże się, że chciałabyś to zrobić, można ją bardzo łatwo dopasować.  Do produkcji naszych dopinek na żyłce użyliśmy wysokiej jakości włosów naturalnych o strukturze i wyglądzie idealnie dopasowanych do włosów Polek. Po założeniu nikt nie zorientuje się, że długie włosy nie należą do ciebie.


 

Doczepiane włosy flip-in – jak założyć?

Zastanawiasz się jak zakładać włosy na żyłce flip-in? W świecie włosów do przedłużania nie istnieje aktualnie nic szybszego i prostszego – podnosisz do góry własne włosy, nakładasz na głowę taśmę flip-in, opuszczasz włosy i nowa fryzura jest gotowa. Możesz je nosić na co dzień lub okazjonalnie i zakładać na kilka minut przed wyjściem z domu.

Główne zalety tej metody to bardzo łatwe zastosowanie i całkowite bezpieczeństwo dla twoich własnych włosów. Jest to jedyna metoda, w której nie doczepiasz włosów do własnych, tylko utrzymywane są one na niewidocznej żyłce, która wygodnie spoczywa na twojej głowie. Nie korzystasz z żadnego kleju keratynowego, mikroringów, spinek clip-in ani innych elementów łączących.

Oryginalne produkty marki MODERN-HAIR znajdziesz jedynie bezpośrednio w naszym sklepie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl