Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Filmy ze stylizacjami

Szukasz pomysłów na ciekawe stylizacje z włosami przedłużanymi? Poniżej zobaczysz jak możesz wykorzystać włosy naturalne dostępne w naszym sklepie. Możesz ich użyć zarówno do przedłużenia włosów, jak i do ich zagęszczania i nadania objętości. Szeroka paleta dostępnych kolorów ułatwi dobór i osiągnięcie upragnionego efektu.


FALE W STYLU BOHO

Oliwia skorzystała z klasycznego zestawu włosów na taśmach ze spinkami w długości 60 cm. Do jej włosów najlepiej pasował odcień o symbolu 1b czyli bardzo ciemny brąz. Zestaw składa się z 7 taśm o różnych szerokościach i ilościach spinek. Najszersza taśma z włosami ma 20 cm, 4 spinki i jest przeznaczona do doczepienia z tyłu głowy. Najwęższe taśmy mają 4 cm szerokości i po jednym klipsie. Dopinki są wykonane z włosów naturalnych, dzięki czemu można je kręcić i robić fale, jak na filmie.

 

 

 

NIEWIARYGODNA METAMORFOZA


Martyna pokaże wam, że nawet z bardzo krótkimi, gęstymi i ścietymi na równo własnymi włosami, można wykorzystać włosy doczepiane clip-in i uzyskać naturalny efekt po ich założeniu. W filmie skorzystała z kompletu włosów dopinanych o długości 40 cm i gęstości 115 gramów składającego się z 8 taśm. W jej wypadku najdpowiedniejszym odcieniem okazał się kolor oznaczony w naszej palecie numerem 613, czyli bardzo jasny blond.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl