Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Filmy ze stylizacjami

Szukasz pomysłów na ciekawe stylizacje z włosami przedłużanymi? Poniżej zobaczysz jak możesz wykorzystać włosy naturalne dostępne w naszym sklepie. Możesz ich użyć zarówno do przedłużenia włosów, jak i do ich zagęszczania i nadania objętości. Szeroka paleta dostępnych kolorów ułatwi dobór i osiągnięcie upragnionego efektu.


POMYSŁ NA NOWĄ FRYZURĘ

Agnieszka od dłuższego czasu zastanawiała się jak urozmaicić swój wygląd i postanowiła wypróbować dopinki na taśmach, dzięki którym udało jej się przedłużyć oraz zagęścić swoje i tak już długie włosy. Od zawsze podobały jej się gęste i długie włosy, więc skorzystała z naszego najdłuższego zestawu clip-in 60 cm. Długość podawana w opisach przedmiotów jest długością gwarantowaną, włosy mają często kilka centymetrów więcej, w tym przypadku było to około 63-64 cm najwyższej jakości włosów naturalnych.

 
FALE W STYLU BOHO

Oliwia skorzystała z klasycznego zestawu włosów na taśmach ze spinkami w długości 60 cm. Do jej włosów najlepiej pasował odcień o symbolu 1b czyli bardzo ciemny brąz. Zestaw składa się z 7 taśm o różnych szerokościach i ilościach spinek. Najszersza taśma z włosami ma 20 cm, 4 spinki i jest przeznaczona do doczepienia z tyłu głowy. Najwęższe taśmy mają 4 cm szerokości i po jednym klipsie. Dopinki są wykonane z włosów naturalnych, dzięki czemu można je kręcić i robić fale, jak na filmie.

 

 

 

NIEWIARYGODNA METAMORFOZA


Martyna pokaże wam, że nawet z bardzo krótkimi, gęstymi i ścietymi na równo własnymi włosami, można wykorzystać włosy doczepiane clip-in i uzyskać naturalny efekt po ich założeniu. W filmie skorzystała z kompletu włosów dopinanych o długości 40 cm i gęstości 115 gramów składającego się z 8 taśm. W jej wypadku najdpowiedniejszym odcieniem okazał się kolor oznaczony w naszej palecie numerem 613, czyli bardzo jasny blond.

 

 

WŁOSY NA TAŚMACH ZE SPINKAMI


Yelyzaveta postanowiła przedłużyć i zagęścić fryzurę stosując włosy doczepiane clip-in. Naturalna długość jej własnych włosów to około 38-40 cm. Zdecydowała się na zestaw 8 taśm z włosami o długości 50 cm i wadze 140 gramów, w kolorze brąz oznaczonym w naszej palecie symbolem 4. W produkcji zastosowano spinki z silikonem, które dobrze zabezpieczają włosy klientki przez zniszczeniem oraz zapobiegają zsuwaniu się taśm z głowy. Zakładanie włosów clip-in jest szybkie i łatwe, nie wymaga wizyty u fryzjera, można to wykonać samodzielnie w zaledwie kilka minut.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl