Filmy ze stylizacjami

Szukasz pomysłów na ciekawe stylizacje z włosami przedłużanymi? Poniżej zobaczysz jak możesz wykorzystać włosy naturalne dostępne w naszym sklepie. Możesz ich użyć zarówno do przedłużenia włosów, jak i do ich zagęszczania i nadania objętości. Szeroka paleta dostępnych kolorów ułatwi dobór i osiągnięcie upragnionego efektu.

 

Włosy clip-in bezszwowe

Alicja, obiecująca aktorka młodego pokolenia oraz uczestniczka konkursu Miss Polonia, wie, że nienaganna prezencja w połączeniu z wrodzonym talentem ułatwiają karierę przed kamerą i na scenie. Na filmie zobaczycie jak zmienił się jej wygląd po zastosowaniu bezszwowych włosów clip-in na taśmach seamless. Jest to nowatorski rodzaj produkcji włosów doczepianych polegający na tym, że włosów naturalnych wykorzystanych do produkcji tresek nie wszywamy w taśmy, jak miało miejsce w tradycyjnych clip-in, tylko wtapiamy w specjalną taśmę silikonową, która jest znacznie cieńsza niż stosowane wcześnie rozwiązania. Dzięki temu taśma mniej obciąża własne włosy, jest mniej widoczna na głowie i można z jej pomocą uzyskać jeszcze bardziej dyskretne i komfortowe połączenia.


Pomysł na nową fryzurę z wykorzystaniem clip-in

Agnieszka od dłuższego czasu zastanawiała się jak urozmaicić swój wygląd i postanowiła wypróbować dopinki na taśmach, dzięki którym udało jej się przedłużyć oraz zagęścić swoje i tak już długie włosy. Od zawsze podobały jej się gęste i długie włosy, więc skorzystała z naszego najdłuższego zestawu clip-in 60 cm. Długość podawana w opisach przedmiotów jest długością gwarantowaną, włosy mają często kilka centymetrów więcej, w tym przypadku było to około 63-64 cm najwyższej jakości włosów naturalnych.

 
Jak wyglądają włosy bezszwowe z bliska

Natalia pokaże Wam jak wyglądają dopinane włosy bezszwowe i porówna je do tradycyjnych clip-in, które znacie od lat. Zobaczcie i oceńcie same czy jest to coś, czego szukacie. Poza niewątpliwą zaletą, jaką są cieńsze taśmy, nowy typ dopinek charakteryzuje się znacznie mocniejszym i trwalszym połączeniem włosów naturalnym i taśm, co uzyskano przez wtopienie ich podobne, jak w metodzie kanapkowej. Dzięki temu włosy w ogóle się nie wyczesują i można je nosić jeszcze dłużej. Zestaw, który zobaczycie na filmie, ma 40 cm długości i składa się z 8 taśm z włosami w kolorze "jasny brąz". Zapraszamy na stronę sklepu, żeby zapoznać się z pełną ofertą, w której dostępne są również pojedyncze taśmy.

 

 

 

Wykonanie włosów na żyłce flip-in

Agata zaprezentuje Wam jak na żywo wyglądają włosy doczepiane flip-in czyli dopinka na żyłce przeznaczona do błyskawicznego samodzielnego założenia bez pomocy fryzjera. Model, który zobaczycie na filmie, ma 40 cm długości, a jego gramatura to 75 g, czyli jest to najkrótszy dostępny u nas aktualnie wariant. Jeżeli chciałabyś uzyskać bardziej spektakularny efekt, masz do wyboru również długość 50 cm. Zwróćcie uwagę na jakość włosów, które zostały użyte w dopince oraz na sposób jej wykonania. Kolor widoczny na filmie to brąz o numerze 4 z naszej palety, ale oczywiście dostępne są wszystkie inne odcienie od czarnego po bardzo jasne blondy.

 

Fale w stylu boho z włosów doczepianych

Oliwia skorzystała z klasycznego zestawu włosów na taśmach ze spinkami w długości 60 cm. Do jej włosów najlepiej pasował odcień o symbolu 1b czyli bardzo ciemny brąz. Zestaw składa się z 7 taśm o różnych szerokościach i ilościach spinek. Najszersza taśma z włosami ma 20 cm, 4 spinki i jest przeznaczona do doczepienia z tyłu głowy. Najwęższe taśmy mają 4 cm szerokości i po jednym klipsie. Dopinki są wykonane z włosów naturalnych, dzięki czemu można je kręcić i robić fale, jak na filmie.


 

 

 

 

Niewiarygodna metamorfoza

Martyna pokaże wam, że nawet z bardzo krótkimi, gęstymi i ścietymi na równo własnymi włosami, można wykorzystać włosy doczepiane clip-in i uzyskać naturalny efekt po ich założeniu. W filmie skorzystała z kompletu włosów dopinanych o długości 40 cm i gęstości 115 gramów składającego się z 8 taśm. W jej wypadku najdpowiedniejszym odcieniem okazał się kolor oznaczony w naszej palecie numerem 613, czyli bardzo jasny blond.

 

 

 

Włosy na taśmach ze spinkami

Yelyzaveta postanowiła przedłużyć i zagęścić fryzurę stosując włosy doczepiane clip-in. Naturalna długość jej własnych włosów to około 38-40 cm. Zdecydowała się na zestaw 8 taśm z włosami o długości 50 cm i wadze 140 gramów, w kolorze brąz oznaczonym w naszej palecie symbolem 4. W produkcji zastosowano spinki z silikonem, które dobrze zabezpieczają włosy klientki przez zniszczeniem oraz zapobiegają zsuwaniu się taśm z głowy. Zakładanie włosów clip-in jest szybkie i łatwe, nie wymaga wizyty u fryzjera, można to wykonać samodzielnie w zaledwie kilka minut.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl