Bezszwowe włosy clip-in – czym są dopinki seamless

Bezszwowe włosy doczepiane clip-in


Doczepiane włosy bezszwowe, zwane również seamless clip-in, są przeznaczone dla Pań, które chciałyby przedłużyć sobie włosy bez dopinania ich na stałe, gdyż można je wielokrotnie samodzielnie zakładać i zdejmować.

 

Jak zakłada się bezszwowe włosy clip-in?

Zasada przedłużania włosów taśmami bezszwowymi jest taka sama, jak dostępnymi od wielu lat na rynku standardowymi dopinkami clip in. Polega ona na doczepieniu tresek do włosów pań za pomocą specjalnych spinek, które dobrze utrzymują je na głowie i zapobiegają spadaniu. Różnica polega na sposobie przymocowania wysokiej jakości włosów naturalnych na taśmy – nie wszywa ich się jak dawniej, tylko wtapia, podobnie jak w przypadku kanapek tape-on.

 

Skąd pochodzi nazwa "włosy bezszwowe"?

Nazwa „włosy bezszwowe” powstała dla odróżniania nowoczesnych dopinek od bardzo popularnych konwencjonalnych włosów clip-in, które w przeszłości zawsze były wszywane na taśmy z przymocowanymi spinkami. Współczesna technologia pozwoliła nam zastąpić taśmy ze szwami nowymi, bardzo cienkimi, miłymi w dotyku i estetycznymi silikonowymi tasiemkami, w które sztuczne włosy zostały wtopione.

 

Czy mogę samodzielnie założyć doczepy seamless clip-in?

Do przedłużenia lub zagęszczania włosów taśmami bezszwowymi nie potrzebujesz niczyjej pomocy i poradzisz sobie z tym samodzielnie bez wizyty w salonie fryzjerskim. Mocno trzymające spinki przypinasz do swoich włosów przy nasadzie, najbliżej jak to możliwe skóry głowy. Następnie opuszczasz swoje własne włosy, żeby zasłonić tasiemki oraz miejsca łączenia. Już po pierwszych próbach przekonasz się, że jest to bardzo proste i doczepianie wszystkich tresek razem z ułożeniem fryzury nie zajmuje więcej niż kilka minut. Gdy wieczorem wrócisz do domu, z łatwością zdejmiesz doczepiane włosy i będziesz mogła użyć ich następnego dnia.

 

Czy cieńsze taśmy oznaczają mniej włosów w zestawie?

Nie, ilość włosów znajdujących się w dopinkach clip-in seamless i w tradycyjnych jest taka sama i w dalszym ciągu jesteś w stanie znaleźć dla siebie bardzo efektowny i gęsty zestaw. Nowy sposób mocowania włosów na taśmach pozwolił zmniejszyć ich grubość i jednocześnie zachować taką samą ilość. Z zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na pojedynczą taśmę seamless, na standardowy zestaw składający się z siedmiu tresek lub na jeden z zestawów o zwiększonej gęstości, w których wszywamy naturalne włosy dużo gęściej w każdą z taśm wchodzących w ich skład.

 

Jaka jest grubość taśm seamless clip-in?

Taśmy seamless są około trzy razy cieńsze niż tradycyjne z włosami wszywanymi. Różnica jest naprawdę od razu widoczna i wyczuwalna. Cieniutkie taśmy płasko przylegają do głowy i bardzo szybko zapominasz, że masz cokolwiek doczepionego. Poza walorami estetycznymi wpływają one na wygodę noszenia, gdyż są lżejsze i bardzo elastyczne.

 

Czy nie ma obaw, że włosy będą się wyczesywały z takich cienkich taśm?

Wręcz przeciwnie! Mocna silikonowa taśma, w którą zostały wtopione bardzo dobre gatunkowo i zdrowe naturalne włosy remy, nie pozwala wypadać nawet pojedynczym włoskom, co pozytywnie wpływa na okres użytkowania naszych produktów. Możesz je poddawać takiej samej pielęgnacji, jak dotychczas, czesać szczotką, myć swoim ulubionym szamponem przeznaczonym do włosów dopinanych, kręcić, prostować z wykorzystaniem wysokiej temperatury i wszystko to bez obaw, że im zaszkodzisz.

 

Czy bezszwowe dopinki do włosów można myć szamponem?

Tak, można je myć i jest to zabieg niezbędny, jak przy każdych włosach przedłużanych, z których chciałabyś korzystać przez wiele miesięcy. Staraj się jednak nie zanurzać ich bez potrzeby całkowicie w wodzie na dłużej niż 20-30 minut. Polecamy szampony i odżywki działające nawilżająco, gdyż ułatwiają utrzymanie włosów z dobrej kondycji przez długi czas, natomiast szampony zawierające alkohol, z grupy kosmetyków przeciwłupieżowych lub przeznaczonych do włosów przetłuszczających się skracają żywotność włosów doczepianych i takie produkty odradzamy naszym klientkom.

 

Jakie spinki zastosowano w taśmach bezszwowych?

Doczepiane włosy bezszwowe clip-in są dopinane za pomocą takich samych spinek z silikonem, jak tradycyjne clip in. Silikon na klipsach powoduje, że doczepy lepiej trzymają się na głowie. Nawet jeśli planujesz użyć naszych dopinek do fryzury ślubnej i masz obawy czy wytrzymają na głowie przez całą noc, możesz być pewna, że do samego rana nie zsuną się bez względu na to, jak huczna będzie zabawa weselna. Poza tym dodatkową zaletą silikonu na starannie doszywanych ręcznie spinkach jest to, że zabezpiecza włosy, gdyż nie mają one bezpośredniego kontaktu z metalowymi klipsami.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl