Doczepiane włosy - przed i po

Większość kobiet marzy o pięknych, długich i gęstych włosach, jednak z różnych przyczyn nie mogą one osiągnąć pożądanego efektu. Z pomocą przychodzi szybkie i skuteczne przedłużanie włosów! Przedłużanie włosów różnymi metodami, staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla długiego zapuszczania włosów. W zależności od własnych potrzeb i oczekiwań można wybrać najlepsza dla siebie metodę upiększenia fryzury, której efekt będzie w stu procentach satysfakcjonujący!

Efekty dopinania włosów clip-in

Metoda clip in to jeden z chętniej wybieranych sposobów na przedłużanie włosów. Charakteryzuje się on wyjątkową prostotą i niemal natychmiastowym efektem. Przedłużanie włosów metodą clip-in można zastosować zarówno na jeden, czy dwa dni, jak i na dużo dłużej. Metoda ta polega bowiem na wpięciu poszczególnych pasemek w miejscu łączenia się naturalnych włosów ze skórą głowy. Zabieg ten jest niezwykle prosty i zajmuje zaledwie kilka chwil, dzięki czemu właściwie każdy może wykonać go samodzielnie, w domowym zaciszu.

Jedną z największych zalet metody clip-in - oprócz jej prostoty - jest naturalność i dyskrecja. Niewielkie spinki, służące do połączenia doczepów z naturalnymi pasmami doskonale wpasowują się w całą fryzurę i są niemal niewidoczne, bez względu na rodzaj fryzury. Efekt przedłużania włosów metodą clip-in jest więc estetyczny i naturalny, a do tego - niemal natychmiastowy!


Przed i po doczepiane włosów

 

Metoda kanapkowa – efekt przed i po przedłużeniu włosów

Zupełnie inną, choć równie popularną metodą przedłużania włosów jest metoda kanapkowa. Inaczej nazywana także metodą tape on, gwarantuje nie tylko estetyczny, ale i wyjątkowo trwały efekt końcowy zabiegu. Metoda ta polega na łączeniu doczepianych pasm poprzez łączenie ich z dwoma pasmami naturalnych włosów. Doczepiany kosmyk układany jest pomiędzy naturalnymi, tworząc konstrukcję przypominającą kanapkę - stąd właśnie charakterystyczna nazwa metody.

Metoda kanapkowa przeznaczona jest dla pań, które poszukują trwałego efektu przedłużania, utrzymującego się od kilkunastu do kilkudziesięciu tygodni. Tape on wybierają zarówno klientki, pragnące przedłużyć włosy, jak i panie, które chcą zagęścić swoją fryzurę. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych kolorów i odcieni każda z pań bez trudu znajdzie dla siebie idealne pasma, które w zgrabny i estetyczny sposób wpasują się w jej naturalne włosy. Estetyce i naturalności efektu przedłużania włosów metodą tape on sprzyja również nowoczesny sposób łączenia doczepów z naturalnymi kosmykami. Płynnie wplecione we włosy doczepy są nie do odróżnienia, a miejsca łączenia pasm stają się niezauważalne, niezależnie od tego czy włosy pozostaną rozpuszczone, czy też będą upięte.

Zagęszczanie włosów – jaki efekt można osiągnąć?

Dostępne metody polepszania wyglądu fryzury to niezawodny sposób nie tylko na przedłużenie, ale także na zagęszczenie włosów. Wszystkie panie, którym bardziej niż na długości, zależy na objętości ich fryzury także mogą zdecydować się na jedną z metod. Zarówno metoda kanapkowa, jak i keratynowa, a także metoda na mikro- i nanoringi doskonale sprawdzi się także przy zagęszczaniu włosów. W zależności od wybranej ilości pasm czy doczepów osiągnąć można rozmaite efekty. Lekkie i niewidoczne taśmy, bądź ringi nie obciążają włosa, dzięki czemu uzyskać można efekt nie tylko gęstych, ale i mocnych, sprężystych włosów.

Również łuska keratynowa, za pomocą której przedłuża się lub zagęszcza włosy metodą keratynową nie jest inwazyjna dla naturalnych kosmyków, gwarantując ich naturalne zagęszczenie, wywołujące prawdziwy efekt WOW. Doczepy przeznaczone do przedłużania lub zagęszczania włosów zakupić można pojedynczo lub w zestawie po kilka pasm, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie dokładnie zamierzonego rezultatu, od lekkiego zagęszczenia po maksymalne zwiększenie objętości na całej powierzchni głowy. 

Zagęszczanie włosów przed i po

 

Włosy po przedłużeniu pasemkami na ringi, nanoringi lub keratynę

Metoda keratynowa, nazywana również metodą na zgrzewy, charakteryzuje się dużą trwałością otrzymanych efektów. Rezultaty przedłużania lub zagęszczania utrzymują się nawet przez kilka miesięcy. Metoda ta polega na złączeniu doczepianych pasm z włosami naturalnymi poprzez rozgrzanie i stopienie specjalnych łusek keratynowych, którymi zakończone są pasemka. Sposób ten gwarantuje estetyczny i dyskretny efekt. Dzięki nieznacznej obróbce termicznej doczepy w naturalny sposób łączą się z naturalnymi włosami, a miejsca ich łączenia stają się niemal zupełnie niewidoczne. Przedłużanie włosów przy użyciu wyjątkowo niewielkich mikro- lub nanoringów jest jedną z najbardziej dyskretnych metod przedłużania włosów, coraz chętniej wybieraną przez panie, którym zależy przede wszystkim na wyjątkowo naturalnym efekcie zabiegu. Przedłużanie włosów metodą na ringi polega na łączeniu pojedynczych pasemek z wąskimi pasmami naturalnych włosów za pomocą dyskretnych tulejek lub obrączek. Po przełożeniu pasm przez tulejkę całość zaciska się delikatnie specjalnymi cążkami fryzjerskimi.  

Dzięki obrączkom o średnicy zaledwie kilku milimetrów, które łączą włosy, doczepy stają się nie do odróżnienia od naturalnych kosmyków. W przypadku metody na ringi miejsca łączenia pozostają niewidoczne bez względu na wybraną fryzurę. Naturalnemu efektowi sprzyja także fakt, że mikro- oraz nanoringi dostępne są w różnych kolorach, które dopasować można do odcieni włosów. Każda z pań, która chciałaby cieszyć się estetycznym i naturalnym efektem przedłużania lub zagęszczania włosów, powinna wybrać najbardziej odpowiednią metodę dla siebie. Elastyczne, możliwe do ściągnięcia w każdej chwili pasemka clip-in, popularna i długotrwała metoda kanapkowa, dający dużą swobodę dowolnej stylizacji sposób na ringi, czy wyjątkowo wytrzymały sposób na keratynę - wybór zależny jest od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Niezależnie jednak od wybranej metody, absolutną gwarancją jest zauważalna poprawa samopoczucia i samooceny, jak i pełna satysfakcja po wykonaniu zabiegu!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl