Dopinane kucyki – czym są, jak się ich używa, najważniejsze zalety

Doczepiany kucyk został skonstruowany tak, aby jego zakładanie było maksymalnie proste, nie zajmowało dużo czasu, a uzyskany efekt był zadowalający. Dopinka składa się z metalowego grzebyka, którym zakładasz doczepkę na własny kucyk oraz tasiemki, która ma za zadanie jeszcze lepiej przymocować kucyka i ukryć łączenia. Włosy zostały wszyte w specjalną materiałową wstawkę, do której przymocowane są także grzebyk i wstążka.

 

Doczepiany kucyk

 

Poniżej przedstawiamy instrukcję jak zakładać doczepiany kucyk:

  1. Wyciągnij doczepkę z opakowania i przygotują ją do założenia poprzez delikatne  rozczesanie palcami oraz szczotką.
  2. Zwiąż swoje włosy w krótki kucyk za pomocą gumki. Możesz to wykonać wysoko na czubku głowy lub niżej, zależy na jakiej wysokości chcesz mieć fryzurę. Upewnij się tylko, że gumka jest dobrze zaciśnięta, aby doczepka była stabilna. Wystarczy, że posiadasz włosy o długości pozwalającej na trwałe związanie gumką, wtedy dopięty koński ogon będzie mocno doczepiony do głowy.
  3. Wsuń grzebyczek, który jest przymocowany do materiałowej wstawki pod gumkę. Upewnij się, czy wszystko trzyma się dobrze. Jeśli występują luzy, popraw mocowanie.
  4. Rozłóż doczepkę wokół własnego kucyka i zawiąż tasiemkę. Teraz dopinka powinna trzymać się stabilnie.
  5. Żeby ukryć łączenie możesz wydzielić pasmo włosów z kucyka i owinąć wokół tasiemki. Możesz także zastosować duże frotki typu scrunchie lub wstążkę, które ostatnio są bardzo modnym dodatkiem. Kucyk z włosów naturalnych możesz stylizować przy pomocy wysokiej temperatury oraz zaplatać i upinać.
  6. Gotowe! Fryzura będzie trzymała się świetnie przez cały dzień, a Ty będziesz mogła się cieszyć długim kucykiem.

 

Czy mogę założyć kucyk mając krótkie własne włosy?

Oczywiście, pod warunkiem, że własne włosy możesz związać w kitkę. Doczepiany kucyk zakłada się na własną kitkę z włosów naturalnych. Jest to element niezbędny, aby założyć dopinkę. Jeśli twoje pasemka są za krótkie, musisz je niestety troszkę zapuścić, żeby cieszyć się długim końskim ogonem. Ewentualnie możesz spróbować zrobić kitkę nisko i założyć dopinkę, a resztę włosów poupinać wsuwkami.

 

Dopinana kitka

 

Czy dopinany koński ogon dobrze trzyma się na włosach?

Jeśli zastosujesz się do naszej instrukcji, możesz bez obaw przez cały dzień nosić dopinkę. Ważne jest aby dobrze związać własną kitkę oraz porządnie wpiąć grzebyczek w gumkę. Warto przy tych punktach poświęcić kilka chwil na upewnienie się czy wszystko jest w porządku.

 

Czy kucyk ze sztucznych włosów wygląda na głowie naturalnie?

Ważny jest wybór surowca z jakiego wykonany jest pony. Dopinany kucyk dopinanemu kucykowi nierówny. Na bazarach lub w drogeriach spotyka się często tanie dopinki z niskiej jakości włosów syntetycznych, które po założeniu dają bardzo sztuczny efekt. My zachęcamy do wyboru kitki z najwyższej jakości włosów naturalnych. Uzyskasz tym przepiękny efekt prawdziwych, długich pasm. Dodatkowo włosy naturalne remy poprzez ułożenie łuski w jednym kierunku są mniej narażone na plątanie i kołtunienie.

Jeśli miałaś jakieś wątpliwości odnośnie kupna dopinanego kucyka mamy nadzieję, że udało nam się je rozwiać. Gdyby jednak pojawiły się jakieś pytanie, chętnie na nie odpowiemy. Możesz się z nami skontaktować poprzez maila lub telefon. Dane znajdziesz w stopce naszej strony internetowej. My chętnie odpowiemy na pytania, podzielimy się naszą wiedzą na temat dopinek oraz pomożemy w doborze koloru.

 

Kucyki dopinane

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl