Przedłużanie włosów - gdzie najlepiej i jak wybrać stylistkę

Wiele klientek zwraca się do nas z prośbą o polecenie salonu, w którym mogłyby przedłużyć włosy. Wcale się im nie dziwimy. Wybór odpowiedniej osoby jest niezwykle ważny. To od jej umiejętności oraz doświadczenia zależy finalny efekt całego zabiegu. W dzisiejszym wpisie chcemy wskazać Ci, na co musisz zwrócić uwagę wybierając osobę, która zajmie się Twoimi włosami.

 

Wybieramy stylistkę

 

Oferty przedłużania włosów w internecie

W obecnych czasach każdy z nas zaczyna poszukiwania od Internetu. I jest to bardzo dobra decyzja. Internet potrafi być kopalnią wiedzy i opinii. Przed wybraniem salonu warto przejrzeć fora internetowe lub grupy na Facebooku, gdzie klientki dzielą się swoimi wrażeniami z odbytych zabiegów. Pozwoli Ci to już na wstępie wytypować kilka miejsc, które mają najlepsze opinie. Przecież nie ma nic ważniejszego niż zadowolone klientki. Przy okazji będziesz mogła także zobaczyć portfolio stylistek, ponieważ wiele z nich umieszcza  prace na swoich stronach. Dzięki temu będziesz mogła zobaczyć już zrobione stylizacje i ocenić czy efekt końcowy Ci się podoba.

 

Doświadczony fryzjer doczepiający włosy

Decydując się na zabieg u danej stylistki, warto dowiedzieć się jakie umiejętności nabyła. Profesjonalne fryzjerki stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i pokazach. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ obecnie rynek rozwija się bardzo dynamicznie i żaden stylista nie powinien stać w miejscu. Wiele stylistek z dumą wiesza swoje dyplomy na ścianach w salonie, dlatego przyjrzyj się im dokładnie, przychodząc zapisać się na przedłużane.

 

Konsultacje przed przedłużaniem włosów

Decydując się na przedłużenie i zagęszczenie włosów oczekujesz, że na swojej drodze spotkasz prawdziwego specjalistę. Osoba taka powinna dobrać dla Twoich pasemek odpowiednią metodę przedłużania, rodzaj włosów oraz uwzględnić twoje oczekiwania względem efektu końcowego. Obecnie rynek przedłużania włosów oferuje wiele technik. Doczepki możesz założyć metodą kanapkową, przy wykorzystaniu mikroringów lub nanoringów, a także przy użyciu keratyny. Przed zdecydowaniem się na konkretnego stylistę warto umówić się na spotkanie wstępne podczas którego fryzjer ustali z Tobą wyżej wymienione elementy, a Ty będziesz mogła zadać mu pytania oraz poznać jego technikę i warsztat pracy. Przy okazji zwróć uwagę, jak wygląda salon. Przyjrzyj się czy miejsce jest czyste i schludne, na jakim sprzęcie pracuje stylista oraz jakich używa kosmetyków. Weź pod uwagę, że z tego będzie korzystał podczas Twojego zabiegu. 

 

Naturalne włosy do doczepiania wysokiej jakości

Doświadczenie i umiejętności są niezmiernie ważne, jednak istotne jest także, na jakich włosach naturalnych pracuje dana osoba. Podczas konsultacji ustalcie, z jakiego rodzaju włosów będzie wykonany zabieg. Czy będą to włosy europejskie, słowiańskie czy może azjatyckie. Jest to  ważne, ponieważ od rodzaju włosów będzie zależeć efekt końcowy, żywotność pasemek, ale także cena, jaką zapłacisz. Dobry specjalista na pewno udzieli Ci wszelkich informacji i zadba abyś, świadomie podjęła decyzję i była zadowolona zarówno z ceny zabiegu jak i finalnego efektu.

 

Tanie przedłużanie włosów

„Wiele razy wykonywałam stylizacje w znanym, renomowanym salonie. Cena za zabieg nie należała do najniższych, ale zawsze byłam zadowolona z efektów. Doczepy były dobrej jakości, utrzymywały się wiele miesięcy bez plątania i ubytków. Jeden raz zdradziłam mój salon z innym. Wybrałam się do stylisty przypadkowo znalezionego na forum. Cena była bardzo atrakcyjna. Jednak za niską ceną szły doczepy fatalnej jakości. Włosy wyczesywały się z pasemek, a samo wykonanie zabiegu było wątpliwe. Już nigdy więcej nie skuszę się na przypadkową ofertę.”- to relacja Ewy, naszej stałej klientki.

Takich historii słyszeliśmy już wiele. Myślimy, że za porządnie wykonany zabieg, przy użyciu najwyższej jakości włosów, sprzętu oraz akcesoriów warto zapłacić więcej. Niskie ceny, bardzo wyróżniające się na tle konkurencji powinny wzbudzić Twoje podejrzenia. Powinnaś zastanowić się, na czym oszczędza fryzjer decydując się na zaproponowanie tak niskiej zapłaty. Jeśli zdecydujesz się na przedłużanie w takim salonie, upewnij się, czy wszystko zostanie wykonane w najwyższej jakości. Jeśli coś budzi Twoje zastrzeżenia – poszukaj innego miejsca.

Wybór stylisty włosów może okazać się naprawdę trudny. Wiele salonów oferuje zabieg przedłużania, jednak czy wszystkie stawiają na najwyższą jakość? Ważne, abyś odnalazła ze stylistą wspólny język, miała do niego zaufanie oraz czuła się dobrze i pewnie w jego towarzystwie. W końcu spędzisz u niego kilka godzin, siedząc na fotelu. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujesz. My z naszej strony możemy przekazać Ci cenne wskazówki, a także polecić fryzjera, z którym współpracujemy i do którego mamy zaufanie. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl