Przedłużanie włosów na mikroringi - najczęściej zadawane pytania

Wiele kobiet marzy o pięknych, zdrowych i długich włosach. Niestety wiele z nas, nawet mimo tego, że poświęca dużo czasu na pielęgnację nie może osiągnąć wymarzonego efektu. Często bywa tak, że kosmyki rosną tylko do pewnego momentu i się zatrzymują, odbierając nam szansę na piękną fryzurę. Na szczęście powstały ringi, dzięki którym można przedłużyć włosy i zachować naturalny efekt. Nasze klientki często zadają nam wiele pytań dotyczących przedłużania włosów przy pomocy ringów, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na wszystkie z nich w jednym miejscu! Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to koniecznie zapoznaj się z naszą bazę pytań i odpowiedzi.

 

 

Czym dokładnie są mikroringi i jak wyglądają?

To cienkie obrączki, które w zależności od rodzaju mogą być wykonane z miedzi, brązu, a także aluminium. Obrączki dostępne są w wersji wypełnionej silikonem lub bez wypełnienia. Pierwsze z nich, mimo tego, że są trochę większe to dzięki silikonowemu wypełnieniu dużo lepiej chronią kosmyki przed zniszczeniem podczas doczepiania.

 

Kto może zdecydować się na przedłużanie włosów przy pomocy ringów?

Tak naprawdę każdy, a to dlatego, że do przedłużania nie wykorzystuje się bardzo wysokiej temperatury, a to właśnie ona jest w dużej mierze odpowiedzialna za uszkodzenia. Dlatego z tej metody mogą skorzystać także kobiety mające kruche, łamliwe i rzadkie kosmyki.

 

Jak wygląda taki zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg polega na łączeniu naturalnych włosów z doczepami przy pomocy ringów. Jednak zanim do tego dojdzie wspólnie wybieramy pasemka we właściwym kolorze, tak aby jak najlepiej pasowały one do naturalnych. Nasze klientki mogą wybrać czy chcą doczepy proste czy kręcone, co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej naturalnego efektu. Zabieg jest czasochłonny, ale praktycznie bezbolesny.

 

Czy mikroringi mogą uczulać?

Tak, jednak, aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów przed pierwszym przedłużaniem najpierw wykonujemy test. Wystarczy potrzeć miedzianą obrączkę o skórę głowy oraz szyi, a następnie obserwować te miejsca przez dwa dni. Jeśli w tym czasie nie wystąpią żadne podrażnienia oznacza to, że dana osoba nie jest uczulona.

 

Jakie są zalety przedłużania przy pomocy ringów?

Największą z nich jest trwałość, ponieważ włosy wspaniale się prezentują nawet przez dwa miesiące. Po upływie tego czasu wystarczy przeprowadzić zabieg podciągnięcia kosmyków. Co więcej, są one odporne na działanie szamponu do włosów oraz wody, dlatego możesz bez obaw je myć i nie martwić się, że coś się stanie.

 

Czy ta metoda ma jakieś wady?

Przez kilka pierwszych dni po przedłużeniu kosmyków przy pomocy ringów trzeba przyzwyczaić się do ich posiadania, następuje to jednak bardzo szybko. Za wadę uznaje się też długość wykonywania takiego zabiegu, ponieważ może trwać on nawet do 2-3 godzin. Jednak efekt końcowy wart jest poświęconego czasu.

 

Czy w Waszym sklepie znajdę pasemka naturalne w kolorze moich włosów?

Dysponujemy bardzo szeroką paletą kolorów, tak, aby każda klientka znalazła odcień jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Jeszcze przed wykonaniem zabiegu wspólnie z klientką ustalamy, który kolor najbardziej jej odpowiada, a także proponujemy taki, który naszym zdaniem będzie najlepiej pasował. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i chętnie na nie odpowiadamy.

 

Ile będzie kosztował mnie taki zabieg?

Cena zabiegu zależy od ceny materiałów, a także kosztu wykonania usługi przez konkretnego fryzjera. Dla zainteresowanych klientów możemy na podstawie kluczowych informacji wyliczyć koszt zakupu materiałów w naszym sklepie, a także polecić sprawdzony gabinet fryzjerski.

 

Czy efekt jest naturalny?

Tak, ringi łączące kosmyki są praktycznie niewidoczne. Co więcej, mamy je w wielu różnych kolorach, dzięki czemu możemy je dobrze dopasować je do koloru fryzury. Natomiast jeśli chodzi o włosy, z których korzystamy, to są to zdrowe, pozbawione jakichkolwiek uszkodzeń pasemka.

 

Czy istnieją jakieś specjalne metody pielęgnacji pasemek doczepionych przy pomocy mikroringów?

Nie ma specjalnych metod, należy jednak pielęgnować je z zachowaniem szczególnej ostrożności, używając delikatnych szamponów i odżywek pozbawionych alkoholu. Jeśli chcesz je wystylizować przy pomocy lokówki lub prostownicy, to możesz to zrobić, jednak nie przesadzaj z częstotliwością tego typu działań. Pamiętaj, że gorące powietrze szkodzi pasemkom i naraża je na utratę blasku.

 

Włosy na mikroringi

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl