Włosy doczepiane blond

Przedłużanie i zagęszczanie włosów wieloma rozmaitymi sposobami stało się bardzo popularnym rozwiązaniem dla kobiet, które wcześniej nie mogły pochwalić się bujną fryzurą lub z pewnych względów nie są w stanie zapuścić takiej długości włosów, o jakiej marzą. Zabiegi przedłużania włosów stają się coraz prostsze i coraz bardziej dostępne, a dzięki stale rosnącej ilości odcieni doczepianych kosmyków, właściwie każdy może znaleźć idealny kolor dla siebie i diametralnie zmienić swój wygląd.

Niezależnie od tego, czy posiadasz włosy w takim odcieniu jak jasny blond, platynowy blond, czy mysi blond, bez trudu dobierzesz do nich dopasowane kolorystycznie doczepy. Pojawia się jednak pytanie - którą z metodę przedłużania włosów wybrać? Skutecznych sposobów na przedłużanie włosów jest wiele, a każdy z nich ma swoje walory.

Kucyk blond

 

Doczepiany kucyk blond

Panie, które szukają ciekawego, lecz mniej zobowiązującego rozwiązania, mogą wybrać doczepiany kucyk blond. Wykonany z naturalnych, starannie dobranych włosów kucyk jest doskonałym sposobem na ciekawą zmianę fryzury - na stałe lub na specjalną okazję. Jego największym atutem jest szybkość i łatwość zarówno zakładania, jak i ściągania.

Po wyjęciu z opakowania kucyk jest gotowy do użycia. Wystarczy jedynie spiąć własne włosy gumką, zaczepić na nich specjalny grzebyk, a następnie wpiąć kucyk i dla jeszcze lepszego efektu owinąć miejsce łączenia kosmykiem włosów. Odpowiednio pielęgnowany kucyk można nosić nawet przez rok lub dwa. Niezwykle prosty w użyciu, zgrabny i lekki może być noszony przez cały dzień, bez obawy o obciążenie naturalnych włosów. 

Dopinane włosy blond clip-in na spinki

Równie prostym i szybkim sposobem na przedłużanie włosów jest metoda clip-in na spinki. Doskonale sprawdza się u pań, które pragną zmienić swój wygląd szybko i bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim. Naturalne włosy bezszwowe clip-in zakłada się niezwykle łatwo i szybko, a efekt jest zawsze satysfakcjonujący. Dopinane na spinkach włosy można zakładać na stałe lub na jeden dzień, z okazji szczególnego wydarzenia, jak ślub czy inne uroczystości. Włosy doczepiane metodą clip-in sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach po 7 i 8 pasm. Każda z opcji pozwala na stworzenie wyjątkowej fryzury i niebanalnej stylizacji. Włosy doczepiane metodą clip-in posiadają różne długości, jak i rozmaite odcienie. W szerokiej palecie barw znajdziesz między innymi:

- chłodny blond

- ciemny blond

- jasny blond

Aby założyć pasma, wystarczy dokładnie rozczesać włosy - zarówno swoje, jak i doczepiane - a następnie wybrać miejsce na pierwsze pasemko i upiąć klamrą włosy powyżej. Doczepiane włosy należy umieścić ponad wydzielonym pasmem, wsuwając środkową spinkę pomiędzy swoje naturalne włosy i pewnie zaciskając. W ten sam sposób zapnij pozostałe spinki doczepu, a następnie kolejne pasma włosów.

 

Doczepiane blond

 

Włosy do metody kanapkowej tape on blond

Wszystkie panie o włosach w kolorze blond mogą także skorzystać z kanapkowej metody przedłużania włosów. W przeciwieństwie do doczepianego kucyka, czy taśm clip-in, jest to sposób permanentny.
Pasma o szerokości około 4 centymetrów mocowane są za pomocą specjalnych silikonowych taśm z klejem. Każdy doczep składa się z dwóch pasm, pomiędzy które wplatane są naturalne włosy, co tworzy konstrukcję na wzór kanapki. Połączone pasma można dla pewności zgrzać prostownicą, przytrzymując ją na każdym z pasm przez nie więcej niż minutę.
Metoda kanapkowa, inaczej nazywana także metodą tape on jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Jej najważniejsze walory to duża trwałość i stabilność połączeń, przy jednoczesnej łatwości zakładania doczepów. Kanapkowe przedłużanie włosów powinien wykonać specjalista, jednak cały zabieg nie trwa długo, natomiast jego efektami można cieszyć się nawet kilka miesięcy.
Silikonowe taśmy, na których mocowane są doczepy, są niezwykle mocne, a zarazem dyskretne, co daje możliwość wykonania dowolnej stylizacji na każdą okazję.

Pasemka do przedłużania w kolorach blond na ringi, keratynę i nanoringi

Innym sposobem przedłużania włosów, doskonałym także dla osób z włosami w kolorze jasny blond jest metoda keratynowa. Bardzo popularna, pozwala na szybkie i trwałe dodanie fryzurze objętości i długości. Keratynowe przedłużanie włosów polega na połączeniu pasma naturalnych włosów oraz pasma włosów doczepianych, zakończonego keratynową łuską. Cienkie pasma doczepiane na keratynę pozwalają na dowolną regulację ich ilości oraz umiejscowienia na głowie. Doczepy łączy się przy pomocy specjalnej zgrzewarki.

Jeżeli do przedłużania włosów nie chcesz jednak używać wysokich temperatur, możesz wybrać sposób na mikro- lub nanoringi. Metoda ta polega na łączeniu doczepów z naturalnymi włosami, za pomocą małych, metalowych obrączek. Dopinane pasmo, zakończone specjalną końcówką typu stick przewleka się przez ringi i zaciska. Obrączki występują w różnych rozmiarach, jak i kolorach, dzięki czemu można łatwo dopasować je do grubości oraz koloru swoich włosów, tak aby łączenia między doczepami a naturalnymi kosmykami nie były widoczne. 

Najpopularniejsze odcienie włosów blond do przedłużania

Doczepiane włosy to mnogość metod, długości oraz kolorów. Tak szeroki wybór pozwala na łatwe dopasowanie doczepów do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wśród jasnych odcieni dopinanych pasm najczęściej spotkać można takie odcienie jak:

- bardzo jasny blond

- platynowy blond

- naturalny blond

- ciemny blond

- mysi blond


W asortymencie sklepów oferujących doczepy znaleźć można zarówno ciemniejsze odcienie włosów, jak i pasma dopasowane do pań o jaśniejszych włosach. Nawet jeżeli od lat farbujesz swoje naturalne włosy na platynowy blond, bez problemu dobierzesz dla siebie doczepy w dopasowanych kolorze!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl