Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzedawane przez nas włosy naturalne do przedłużania pod mikroringi lub keratynę od lat mają swoich stałych zadowolonych nabywców. Jednak z początkiem 2020 roku postanowiliśmy wprowadzić do oferty całkowicie nowy produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientek – pasemka naturalne linii premium charakteryzujące się wydłużonym okresem bezproblemowego noszenia.

 

Co zyskujesz kupując włosy PREMIUM?

 • minimum dwukrotnie dłuższy czas użytkowania nawet najjaśniejszych kolorów włosów

 • oszczędność na poziomie do 27%, gdyż więcej razy możesz podciągać te same pasemka

 • grubsze pasma, co pozwoli zmniejszyć ilość niezbędną do wykonania zabiegu przedłużenia i skrócić czas wykonywania usługi

Okres noszenia pasemek doczepianych zależy głównie od jakości włosów naturalnych użytych podczas produkcji oraz staranności pielęgnacji po ich założeniu. Doświadczenie pokazuje również, że włosy w kolorach bardzo jasnego blondu były bardziej wymagające pod względem pielęgnacji i wykazywały krótszą żywotność niż włosy ciemniejsze, gdyż dla uzyskania pożądanego koloru zostały fabrycznie mocniej rozjaśniane.

Dlatego dla klientek poszukujących włosów najlepszej możliwej do uzyskania jakości przygotowaliśmy doczepiane pasma wykonane z najlepszych dostępnych na rynku włosów słowiańskich, które pozwoliły wydłużyć okres użytkowania minimum dwukrotnie i po pojawianiu się odrostów więcej razy je podciągać bez konieczności zakupu nowych pasemek.

Włosy premium są dostępne w dwóch długościach o następujących gramaturach:

 • 40 cm - grubość jednego pasma 0,8 grama
 • 50 cm - grubość jednego pasma 1,0 grama

Właściwości gęstych pasm:

 • mniejsza ilość potrzebna do przedłużenia fryzury
 • krótszy czas niezbędny do ich założenia
 • mniejsza ilość łączeń na głowie, co jest szczególnie ważne dla pań o rzadkich własnych włosach - łatwiej jest ukryć łączenia


Jeżeli zastanawiasz się czy włosy, które kupowałaś dotychczas, znikną z oferty, uspokajamy Cię, że nie planujemy wycofania ich ze sprzedaży. W naszej ofercie będą równolegle dostępne dwie linie produktów: standard i premium.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl