Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Porady

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ JAKA METODA PRZEDŁUŻANIA LUB ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW BĘDZIE DLA CIEBIE NAJODPOWIEDNIEJSZA, PONIŻEJ ZNAJDZIESZ OPIS NAJPOPULARNIEJSZYCH Z NICH.

 

METODA NA ŁUSKĘ KERATYNOWĄ
 
Metoda przedłużania pasemkami z łuską keratynową polega na zgrzaniu końcówki naszego pasemka wokół pasemka własnych włosów klientki i uzyskaniu tym sposobem trwałego połączenia. Łuska topi się i zamyka w stosunkowo niskiej temperaturze, dzięki czemu metoda jest w pełni bezpieczna dla włosów klientki. Kolor łuski keratynowej jest tak dopasowany do koloru pasemek, że połączenia mogą być zupełnie niewidoczne. Po kilku miesiącach z łatwością i bez uszczerbku dla własnych włosów pasemka zdejmuje się korzystając ze specjalnego płynu.
 

METODA NA MIKRORINGI
 

Mikroringi są to specjalne miniaturowe aluminiowe obrączki, których zaciśnięcie daje trwałe połączenie włosów doczepianych z włosami klientki. Jest to prosta i szybka metoda przedłużania i zagęszczania na zimno, bez użycia kleju, dzięki czemu zapobiega uszkadzaniu własnych włosów. Po kilku miesiącach, gdy pojawią się odrosty, mikroringi można otworzyć, pasemka podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące.
 

METODA CLIP-IN
 

Przedłużanie włosów metodą Clip-In polega na doczepianiu włosów przymocowanych na taśmach za pomocą specjalnych klipsów. Nie stosuje się przy niej kleju, nie stosuje wysokich temperatur, sposób jest w pełni bezpieczny dla włosów klientki, a efekt natychmiastowy. Po kilku próbach i zdobyciu odpowiedniej wprawy przedłużenie włosów nie powinno zająć więcej niż 5 minut.

 

JEŻELI ZASTANAWIASZ SIĘ JAKĄ DŁUGOŚĆ WŁOSÓW WYBRAĆ, PONIŻSZE ZDJĘCIE POMOŻE CI PODJĄĆ DECYZJĘ

 

Zdjęcie przedstawia dokąd sięgają sprzedawane przez nas włosy o długościach 25cm, 40cm, 50cm i 60cm. Modelka na fotografii ma 165 cm wzrostu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl